اروپا

هامبورگ آلمان

هامبوررگ

Hamburg

هامبورگ یک شهر ایالتی است و یکی از شانزده ایالت آلمان به شمار می‌آید، یکی از مراکز اصلی حمل و نقل، رسانه و صنعت در شمال آلمان، هفت برابر بزرگ‌تر از پاریس، دومین شهر بزرگ آلمان و هفتمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا می باشد.٢٣٠٠ پلی که در این شهر وجود دارد، از مجموع پل‌های شهرهای ونیز و آمستردام بیشتر است! این شهر در عرصه های سیاسی نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد. به همین دلیل هر ساله میلیون ها نفر گردشگر به این شهر سفر می کنند.

هامبوررگ

هامبوررگ

city-clipart-yio5kxnie-thmbبندر هامبورگ به عنوان یکی از مهمترین بنادر اروپا، از پیشینه ای تجاری برخوردار است و بواسطه وجود جنبه تجاری این بندر بوده که منابع مالی و ثروت زیادی در قرون گذشته نصیب هامبورگ شده است. قدمت این بندر به اواخر قرن دوازدهم میلادی باز می‌گردد که توسط فردریک پادشاه آلمان و در راستای گسترش تجارت در شمال اروپا ساخته شد. رشد و پیشرفت شهر هامبورگ مدیون این بندر و موقعیت مناسب آن بوده است.
هامبوررگ

هامبوررگ

images-thmb جمعیت این شهر بر اساس آمار منتشر شده در تاریخ ۳۱ اکتبر سال ۲۰۰۷ میلادی، در حدود ۱۷۶۹۱۱۷ نفر بوده است. همه ساله در حدود ۷/۷ میلیون نفر از هامبورگ دیدن می کنند. اگر قصد دارید با تور اروپا به آلمان سفر کنید و از دیدنی های آلمان در شهرهای مختلف بازدید کنید. یکی از پیشنهادهای ما به شما سفر به هامبورگ است. دیدار از هامبورگ می بایست شامل دیدن نقاطی نظیر مرکز شهر، دیدنی های اطراف شهرداری و اماکن واقع در اطراف کلیسای نیکلای مقدس، بندر هامبورگ و غیره باشد. سایر نقاط دیدنی که در اطراف شهر وجود دارند، عبارتند از: سنت پائولی، محله شانزن، سنت جورج، اوتن سن، محله کارولینن، بلانکن اسه، کلیسای کاترین مقدس و بسیاری از نقاط دیدنی دیگر.

هامبوررگ

هامبوررگ

هامبوررگ

هامبوررگ

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×