اروپا

هاکش هوف برلین از بهترین مراکز خرید آلمان

هاکش هوف برلین

Hackesche Hofe Berlin

پس از  اینکه دیوار برلین سقروط کرد، در منطقه میت، منطقه تجاری دیگری به نام هاکش هوف ساخته شد. هاکش هوف نقطه تماس برلینی ها و گردشگران برلین است. هاکش هوف دو حیاط است که در منطقه تاریخی Scheunenviertel واقع شده است. هاکش هوف یکی از بهترین مراکز خرید برلین و مراکز خرید آلمان به شمار میرود.

هاکش هوف برلین

هاکش هوف برلین

imagesهاکش هوف هاکش هوف برلین در سال ۱۹۹۰ بازسازی شد. امروزه هشت حیاط بین روزنتال و Sophienstraße است و دارای ۲۷٫۰۰۰ متر مربع است. ۴۰ شرکت های صنعتی، موسسات و آپارتمان های فرهنگی در این منطقه شعبه دارند. این منطقه همچنین مکان ایده آلی برای شب زنده داری است.

هاکش هوف برلین

هاکش هوف برلین

iagesاین منطقه مجموعه ای محوطه ها است که پر از بوتیک های زیبا و فروشگاه های کوچک و عجیب و غریب هستند. محوطه یا حیاط اصلی هم به خاطر کافی شاپ های باکلاس و محلی های شیک و پیکش معروف است. همچنین رستوران ها، سینما و تئاتر هم در آن وجود دارد. سینمای هاکش هوف دارای ظرفیت ۶۸۵ نفر است و به روزترین فیلم های آلمان و روز دنیا در آن به نمایش گذاشته می شود. با تور اروپا و یا تور آلمان سفر کنید و از بهترین مراکز خرید اروپا لذت ببرید.

هاکش هوف برلین

هاکش هوف برلین


اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×