اروپا

هتل آپولو اپرا شهر پاریس+ عکس + نقشه و رزرو

هتل آپولو اپرا پاریس

Apollo Opera

هتل آپولو اپرا در نزدیکی مولن روژ و مراکز خرید بزرگ پاریس قرار دارد. از این هتل سه ستاره پاریس تا نزدیک‌ترین ایستگاه مترو تنها چند دقیقه پیاده راه است. رستوران‌‌ها، بار‌ها و کلاب‌های بسیاری در اطراف هتل و در فاصله‌ی ۳۰۰ متری از آن هستند. تا فرودگاه شارل دوگل حدود ۴۵ دقیقه و تا فرودگاه اُرلی کمتر از ۴۰ دقیقه با ماشین راه است. با تور فرانسه سفر کنید و از اقامت در هتل های فرانسه لذت ببرید.

هتل آپولو اپرا پاریس

هتل آپولو اپرا پاریس

imagesهتل سه ستاره آپولو اپرا پاریس داراي ۲۹ اتاق مي باشد که در مجموع از ۵ اتاق تکنفره، ۲۲ اتاق دونفره و ۴ اتاق سه‌نفره تشکیل شده‌است. این هتل خانگی خدماتی از قبیل پذیرش ۲۴ ساعته، آسانسور، بار و کافه را به مهمانان خود ارائه می‌کند.. اتاق‌های راحت این هتل از هتل های پاریس دارای سشوار، خط تلفن مستقیم، تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای، یخچال، سیستم گرمایشی مرکزی و یک نشیمن کوچک هستند. بوفه‌ی صبحانه‌ی کانتیننتال روزانه سرو می‌شود. با تور اروپا به فرانسه سفر کنید و از اقامت در هتل های اروپا لذت ببرید.

هتل آپولو اپرا پاریس

هتل آپولو اپرا پاریس

امکانات هتل آپولو اپرا پاریس

  • آمادگی پذیرش ۲۴ ساعته
  • سیستم تهویه ایر کاندیشنر
  • سیستم گرمایشی
  • مجهز به آسانسور
  • اتاق های عاری از آلودگی سیگار
  • محیط سیگار ممنوع
  • صندوق برای نگهداری اشیا گرانقیمت

هتل آپولو اپرا پاریس

هتل آپولو اپرا پاریس

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×