اروپا

وارنا یکی از زیباترین شهر های ایتالیا

وارنا

شهر Varenna یکی از زیباترین شهرهای ایتالیا است. وارنا ۲۳٫۲ کیلومترمربع مساحت و ۸۲۴ نفر جمعیت دارد و ۱٬۱۷۵ متر بالاتر از سطح دریا واقع شده‌است.این شهر در نزدیکی شهرهای Cavalese و Carano و Daiano قرار دارد. وارنا کوچه های تنگ شیب دار با پله های فراوان دارد. شهر حال و هوایی شاعرانه و عاشقانه دارد. با تور اروپا به ایتالیا سفر کنید و از این بهشت کوچک در ایتالیا لذت ببرید.

وارنا

clp130947-qpr وارانا در منطقه دریاچهٔ کومو در فاصلهٔ پانزده دقیقه‌ای از بلاجیو قرار دارد. دسترسی به وارنا از میلان با قطار بسیار آسان است. این شهر دارای گردشگاه‌های رومانتیک، یک بندرگاه کوچک و گذرگاه‌های باریک است، و در سمتِ کمتر پیش‌رفتهٔ دریاچه قرار دارد. در وارنا، قصر ویلایی وسیع چیپ‌بریسی، ضمن خوشامدگویی به بازدیدکنندگانِ باغ آرامش‌بخش این ویلای بالای صخره‌ها، در ازای مبلغ اندکی، اتاق اجاره می‌دهد. در چنین مکان‌هایی واقعاً می‌توان فضای رومانتیک اروپا را احساس کرد.

وارنا

firefox_screenshot_2015-01-23t13-21-10-819z-qpr از ساختمان‌های این شهر به شدت در مقابل تغییر محافظت می‌شود. افراد این‌جا بدون کسب اجازه حتی نمی‌توانند رنگ منزل‌شان را تغییر دهند. این شهر قدیمی هیچ خیابانی ندارد و در آن تنها گذرگاه‌های باریک پلکانی دیده می‌شود. اغلب شهرهای کنارهٔ دریاچهٔ کومو دارای یک یا دو قصر ویلایی با بناهای باشکوهی از قرن نوزدهم و باغ‌های زیبا برای بازدید عموم هستند. برخی از این ویلاها تبدیل به هتل‌هایی جذاب شده‌اند.

وارنا

وارنا

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×