اروپا

والنسیا اسپانیا شهر نور

والنسیا

والنسیا شهر مهد انواع تمدن ها و فرهنگ هاست و از نظر تاریخی بسیار ارزش دارد و همچون دیگر شهرهای کشور اسپانیا، تحت سلطه و حکومت رومی ها و مسلمانان بوده است. این .این شهر در کنار رودخانه توریا، در ساحل شرقی شبه جزیره ایبری و بخش غربی دریای مدیترانه و در مقابل خلیج والنسیا بنا شده است که در شرق اسپانیا جایگاه دارد. والنسیا، یا به قول اسپانیایی‌ها بالنسیا، سومین شهر مهم این کشور بعد از مادرید و بارسلوناست؛ شهری اشرافی، قدیمی و زیبا که مرکز استان والنسیا نیز به شمار می‌رود. با تور اروپا سفر کنید و از دیدنی های اسپانیا و مراکز تفریحی اسپانیا در والنسیا لذت ببرید.

والنسیا

والنسیا

city-clipart-yio5kxnie-qprشهر والنسیا  از نظر تعداد گردشگران نیز جزو شهرهای پربازدید اسپانیاست و جزو آن دسته از شهرهایی است که به هر گوشه و قسمت آن بروید، حتما چیزی دارد که نظر بازدیدکننده ها را جلب کند. در کنار زیبایی های طبیعی، سازه های معماری و ساختمان های تاریخی این شهر، تقریبا هر قشر و سلیقه ای را به خود جذب می کنند. این شهر علاوه بر زیبایی، جشن های جالب توجهی نیز دارد. از جمله جشن های زیبای والنسیا مربوط به روزهای پایانی زمستان است. در این جشن، مردم با سوزاندن چوب و فشفشه بازی جشن می گیرند. تقریبا می توان گفت، شبیه چهارشنبه سوری ماست که مردم از روی آتش می پرند و شادی می کنند. تاریخچه این جشن نیز به قرون وسطی بر می گردد که کارگاه های صنعتی اضافات خود همچون چوب و کاغذ را دور می ریختند و عده ای آنها را جمع آوری می کردند و در پایان زمستان به مناسبت فرا رسیدن بهار می سوزاندند.

والنسیا

والنسیا

city-skyline-hi-qpr والنسیا مکان های دیدنی و گردشگری متعددی دارد و سالانه گردشگران و بازدید کنندگان بسیاری برای دیدن جاذبه ها و مکانهای معروف و دیدنی، گردشگری، تفریحی، تاریخی، طبیعی بسیاری به آنجا مسافرت می کنند. این شهر سالانه به طور متوسط پذیرای ۵۲ میلیون نفر گردشگر است. والنسیا خیلی به دریا نزدیک است و همین قضیه محبوبیتش را در تابستان‌ها چند برابر کرده؛ با بارسلونا و مادرید حدود سه تا چهار ساعت به وسیله‌ی قطار و اتوبوس فاصله دارد و بد نیست اگر مسافر هر کدام از این شهرهای اسپانیا بودید، به والنسیا نیز سری بزنید. شهر والنسیا در اسپانیا، پیشینه قوی در  زمینه علم و هنر دارد. بسیاری از نویسندگان و علمای بزرگ و مشهور در این شهر متولد شده و رشد کرده اند.

والنسیا

والنسیا

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×