اروپا

يادبود هولوکاست برلين از دیدنی های آلمان

يادبود هولوکاست برلين

هيتلر معتقد بود اگر وضعيت اقتصاد آلمان خراب شده به خاطر وجود يهوديان است، براي همين دست به نسل‌ کشي يهوديان زد. البته نازي‌ها در مورد معلولين نيز چنين نظراتي داشتند، اما فرصت نکردند تا در مورد معلولين هم دست به جنايات فجيع بزنند. یادبود هولوکاست یکی دیگر از دیدنی های آلمان و جاذبه های گردشگری برلین به شمار میرود.

يادبود هولوکاست برلين

يادبود هولوکاست برلين

images-qprهولوکاست یا «همه‌سوزی»، به کشتار دسته‌جمعی و نسل‌کشی نزدیک به یازده میلیون نفر بخصوص شش میلیون یهودی بر پایه نژاد، مذهب و ملیت در طی جنگ جهانی دوم بدست آلمان نازی و از ۱۹۴۱ تا انتهای ۱۹۴۵ در اردوگاه‌های مرگ آلمان نازی، اطلاق می‌شود. دوسوم جمعیت یهودیان اروپا، در جریان هولوکاست کشته شدند. ابن مکان از دیدنی های اروپا به شمار می رود.

يادبود هولوکاست برلين

يادبود هولوکاست برلين

images-qprيادبود هولوکاست یکی دیگر از دیدنی های برلین، يادواره‌ يهوديان اروپايي کشته شده است که توسط معمار آمريکايي ساخته شده است. اين يادواره شامل ۲۷۱۱ قطعه‌ بتني است که در زمين بزرگي پراکنده شده‌ اند و شکل گورستان به خود گرفته‌ اند. واژه‌ هولوکاست، به معني کشتار دسته جمعي است. با تور اروپا به برلین سفر کنید و از یادبود هولوکاست دیدن کنید.

يادبود هولوکاست در برلين

يادبود هولوکاست برلين

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×