اروپا

پارک فوتور اسکوپ پاریس

پارک فوتور اسکوپ پاریس

فوتوراسكوپ فرانسه در جهان مهم ترين و بزرگ ترين مجموعه علمي – تفريحي در زمينه سينما و تكنولوژي ارتباطات شناخته شده است. این پارک در زميني به مساحت ۵۳ هكتار در ۳۳۰ كيلومتري شهر پاريس و در ۱۰ كيلومتري شهر پوآتيه قرار دارد و علاوه بر اینکه تفریحی است هنری و آموزشی نیز می باشد . ساخت فوتور اسکوپ در سال ۱۹۸۷ به پایان رسید و افتتاح گردید که حدود ۴۰ میلیون بازدید کننده تا سال ۲۰۱۰ داشته است.

پارک فوتور اسکوپ پاریس

پارک فوتور اسکوپ پاریس

can-stock-photo_csp16178737-thmb در اين پارك که از دیدنی های فرانسه و مراکز تفریحی اروپاست ، آخرين تكنيك هاي سمعي و بصري از قبيل فيلم هاي سه بعدي و يكي از بزرگ ترين پرده هاي سينماي جهان همراه با آخرين دستاوردهاي علمي مربوطه قرار دارد. در سالن هاي tapis magique  دو پرده نمايشي افقي و عمودي به مساحت ۷۰۰ متر براي نمايش فيلم هاي متنوع در نظر گرفته شده است. سالن kinemax سينماي كريستالي شكل آن به ارتفاع ۳۵ متر مي باشد كه به شكل صخره اي جلوه مي نمايد و در پرده اي به مساحت ۶۰۰ متر به نمايش فيلم مي پردازد. در اين مجموعه سينماي دايره شكلي مي باشد كه قطر آن ۲۱ متر و ارتفاعش ۶،۳۰ متر مي باشد. در سالن solido فيلم هاي چند بعدي نمايش داده مي شود كه با عينك مخصوص قابل مشاهده مي باشد. سالن Imax 3d با پرده اي به مساحت ۶۰۰ متر مربع به نمايش فيلم هاي چند بعدي مي پردازد كه به وسيله عينك هاي چند بعدي كه در محل توزيع مي شود، قابل مشاهده هستند.

پارک فوتور اسکوپ پاریس

پارک فوتور اسکوپ پاریس

theme-park2-thmb این پارک از مهمترین و بزرگترین مجموعه تفریحی آموزشی در زمینه سینما و ارتباطات در کل جهان و همچنین دیدنی های اروپا و مراکز تفریحی فرانسه شناخته شده است. شعار فوتور اسكوپ عبارت است از: Faites vous plaisir, osez de nouvelles expériencesخوش بگذرانيد و جرات تجربه هاي نو را داشته باشيد. با تور اروپا و یا تور فرانسه به فرانسه سفر کنید و از بازدید از این پارک که از مراکز تفریحی پاریس و همچنین دیدنی های پاریس به شمار می رود ، لذت ببرید. خريد بليط این پارک روزانه مي باشد كه با توجه به گستردگي و تنوع برنامه هاي آن برخي ترجيح مي دهند كه بليط دو روزه تهيه نمايند.

پارک فوتور اسکوپ پاریس

پارک فوتور اسکوپ پاریس

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×