اروپا

پارک لوکزامبورگ پاریس و آرامشی وصف ناپذیر

پارک لوکزامبورگ پاریس

Luxembourg park paris

پارک لوکزامبورگ پاریس

پارک لوکزامبورگ پاریس

پارک لوکزامبورگ که از مراکز تفریحی پاریس می باشد یکی از معروف ترین پارک های پاریس است. این پارک دومین پارک بزرگ پاریس می باشد و متعلق به مجلس سنای فرانسه است . این پارک که در نزدیکی دانشگاه سوربن واقع شده و مساحتی حدود پنجاه و پنج هکتار دارد . لوکزامبورگ در سال ۱۶۱۲ توسط بانو ماری دو مدیسی، همسر سابق هنری چهارم ساخته شده و تا دو قرن شخصی بوده است ولی در قرن نوزدهم در اختیار عموم قرار گرفت . این پارک از زیبایی های بی نظیری برخوردار است و پربازدیدترین پارک‌های فرانسه به شمار می رود .

پارک لوکزامبورگ پاریس

پارک لوکزامبورگ پاریس

در مرکز پارک لوکزامبورگ ، کاخ لوکزامبورگ و یک استخر هشت ضلعی که بچه ها می توانند با قایق های کوچک در آن تفریح کنند قرار دارد . این پارک دو فواره معروف دارد که دومدیسیس و دوآبزرویتور نام دارد که یکی از آنها در قسمت جنوبی پارک واقع شده و در آن مجسمه ای با نقش کره زمین که به وسیله چهار زن نگه داشته شده ، قرار دارد . بیش از صد مجسمه باشکوه مربوط به قرن های ۱۶ تا ۲۰ در این پارک وجود دارند . نیمکت و صندلی های راحت در هر جای پارک نصب شده اند که گردشگران تور فرانسه می توانند با نشستن بر روی آنها از آرامش بی نظیر پارک استفاده کنند . به علاوه هر روز شاهد برگزاری گالری های هنری زیبایی در این پارک خواهید بود .

پارک لوکزامبورگ پاریس

پارک لوکزامبورگ پاریس

پارک لوکزامبورگ آرامش بی نظیری دارد ، به گونه ای که در بین مردم به «قلب آرام» شهرت دارد . اگر در سفر با تور اروپا دوست داشتید از این پارک دیدن کنید ، می توانید در تابستان ها از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۹:۳۰ شب و در زمستان از ۸:۱۵ صبح تا ۴:۳۰ عصر را به قدم زدن در این پارک و دیدن گوشه و کنار آن اختصاص دهید . لوکزامبورگ در منطقه ۶ پاریس ، در ضلع غربی محله لاتین قرار دارد . برای رفتن به آنجا هم می توانید از مترو استفاده کنید . در اطراف پارک دو ایستگاه وجود دارد . در قسمت شرقی پارک ، ایستگاه لوکزامبورگ (Luxembourg) و در جنوب پارک ایستگاه پرت‌رویال (Port-Royal) .

پارک لوکزامبورگ پاریس

پارک لوکزامبورگ پاریس

پارک لوکزامبورگ پاریس

پارک لوکزامبورگ پاریس

 

اروپا تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×