اروپا

پارک ها و مراکز تفریحی هامبورگ

پارک ها و مراکز تفریحی هامبورگ

شهر هامبورگ یکی از زیباترین و سرسبزترین شهرهای آلمان است. شهر هامبورگ نیز با ۲۱۵۰۰۰ اصله درخت کاشته شده و ۱۲۰ پارک شهری چشم اندازی رویایی را رقم میزند. اگر می خواهید با تور اروپا سفر کنید و تعطیلات خود را در یک جای خوش آب و هوا بگذرانید ، بی شک هامبورگ یکی از بهترین انتخاب هاست. بهترین پارک ها و مراکز تفریحی آلمان در هامبورگ است.

پارک ها و مراکز تفریحی هامبورگ

پارک ها و مراکز تفریحی هامبورگ

مشهورترین پارک ها و مراکز تفریحی هامبورگ:

  • پلنتن آن بلومن ( planten un Blomen ): پارکی است در مرکز شهر ، این پارک به خاطر نورپردازی های جالب فواره ها ، تئاتر و موسیقی عمومیش مشهور است . آثار هنری بسیاری در پارک هستند و بخش وسیعی از پارک به یک باغ گیاه شناسی قدیمی به نام آلتر تبدیل شده است .
  • اشتات پارک ( stadtpark ) : پارک مرکزی است با چمنزارهای وسیع و یک برج آبی بزرگ که در محل یکی از بزرگترین آسمان نماهای اروپا واقع است .
  • ینیش پارک ( Jenischpark) : این پارک زیبا در نزدیکی رود آلب است که به سبک پارک های انگلیسی طراحی شده است .
  • آلستر فورلند ( Alstervorland ) : این پارک نزدیک دریاچه آلستر ، قرار گرفته است .
  • باغ گیاه شناسی جدید ( Neuer Botanischer Garten ) : این باغ در دامتر واقع شده است .
  • هاگن بک تیر پارک ( Tierpark Hagenbeck) : محل باغ وحش هامبورگ و از نقاط دیدنی این شهر است . در این باغ وحش صد ساله ، تعداد زیادی از انواع جانوران ، چند رستوران و یک پارک تفریحی زیبا وجود دارد . طراحی فضای باغ وحش ، قدمت آن و تنوع گونه های حیوانی ، سبب جلب جهان گردان بسیاری برای بازدید از این باغ وحش شده است

پارک ها و مراکز تفریحی هامبورگ

پارک ها و مراکز تفریحی هامبورگ

 

اروپا تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×