اروپا

پارک گالیور والنسیا

پارک گالیور والنسیا

پارک گالیور در بستر قدیمی رودخانه توریا در شهر والنسیا واقع شده است. این پارک مکانی ایده‌ال برای آشنا کردن کودکان با هنر اجتماعی، فضاسازی و البته ادبیات داستانی به شمار می‌رود. این پارک زیبا و دوست داشتنی همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ بعد ازظهر بر روی عموم مردم باز است. با تور اروپا سفر کنید و از این پارک دیدن کنید.

پارک گالیور والنسیا

پارک گالیور والنسیا

images-qprاین پارک هیجان انگیز یکی از مراکز تفریحی اسپانیا بشمار میرود که در والنسیا قرار گرفته است . این پارک بر اساس داستان گالیور و شهر لیلیپوت ها طراحی و بنا شده است که کارتون آن بارها و بارها از تلویزیون های ایرانی هم پخش شده است و بسیاری از مردم ایرانی هم این شخصیت ها را میشناسند و برایشان خاطره انگیز است.

پارک گالیور والنسیا

پارک گالیور والنسیا

gulliverstravels1939_ff_188x141_081420120106-qprمجسمه های  شخصیت های این داستان مانند گالیور و کوتوله های لیلیپوت را می توانید در پارک گالیور اسپانیا تماشاگر باشید. مخصوصا صحنه ای که گالیور به شهر لیلیپوت پا میگذارد و کوتوله ، گالیور را در حالی که درازکش روی زمین افتاده و خواب است با بند وطناب زندانی میکنند، بسیار جالب توجه همگان است.

پارک گالیور والنسیا

پارک گالیور والنسیا

firefox_screenshot_2015-02-16t00-10-09-177z-qprاین پارک محبوب کودکان است زیرا هم اکنون آنها در نقش کودکان لیلیپوتی می توانند از سر کله این غول بزرگ یعنی گالیور که به صورت دراز کش بوسیله کوتوله های لیلیپوتی بسته شده است بازی کنند این مجسمه غول پیکر به نحوی طراحی شده است که برای کودکان یک زمین بازی را فراهم می کنند .

پارک گالیور والنسیا

پارک گالیور والنسیا

6a00d834518c7969e200e54f191d148834-640wi-qprکودکان می توانند از پله ها بالا روند و روی شکلم گالیور خود را ببینند ، از موهای بسته شده گالیور با طناب که به شکل سرسره طراحی شده است سر بخورند و به پایین بیایند تصور کنید شما هم در این پارک می توانید روی یک بند انگشت گالیور بیاستید و عکس یادگاری بگیرید .

پارک گالیور والنسیا

پارک گالیور والنسیا

 

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×