اروپا

پرترددترین مقاصد گردشگری در اروپا

پرترددترین مقاصد گردشگری در اروپا

اروپا با داشتن بهترین سواحل، جشنواره های تابستانی ، اسکله ها و بهترین بازارها و مراکز خرید یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان به شمار می رود. در ادامه پنج شهر محبوب گردشگرانی که با تور اروپا به این قاره سفر می کنند را برایتان نام برده ایم. این شهرها پنج شهر پرتردد اروپا هستند. 

ورشو
شهر ورشو ـ پايتخت لهستان ـ در اين رده‌بندي در رتبه‌ي نخست پرترافيك‌ترين شهر قاره‌ي اروپا جاي گرفته است. اين شهر داراي آب و هوای سرد بوده و تپه‌های زیادی در اطراف آن واقع شده که پوشیده از جنگل هستند. شهرهاي مختلف لهستان بويژه ورشو در ماه ژوئن، ميزبان يك ميليون و ‌۲۴۰ هزار گردشگر بوده‌اند، اين در حاليست كه در ماه‌هاي اخير هزاران گردشگر از كشورهايآلمان، انگليس، فرانسه، ايتاليا، هلند و روسيه كه در سال‌هاي گذشته تعطيلات خود را در دو مقصد گردشگري ارزان «مصر» و «تونس» مي‌گذراندند، راهي لهستان شده‌اند كه اين امر مي‌تواند رشد چشمگير گردشگران اين كشور در سال جاري ميلادي در مقايسه با سال ۲۰۱۰ در پي داشته باشد.

ورشو

ورشو

مارسی
شهر بندري مارسی، دومین شهر بزرگ کشور فرانسه كه در کنار درياي مدیترانه قرار گرفته و بزرگ‌ترین بندر این دریا به شمار مي‌رود، در رتبه‌ي دوم پرترافيك‌ترين شهر قاره اروپا ديده مي‌شود. مارسی كه دارای امکاناتي از جمله جاذبه‌هاي گردشگري زيبا، موقعیت ژئواستراتژیک در اروپا و مدیترانه، کیفیت زندگی ممتاز، جمعیت جوان، پویا و خلاق و تجربه طولانی تبادلات بین‌المللی است، هرساله به دليل نزديكي به قاره آفريقا سالانه ميزبان ميليون‌ها گردشگر از كشورهاي آفريقايي است. شهر مارسي علاوه بر در اختيار داشتن ۲۵ سالن تئاتر، اپرا، ۴۰ درصد از مساحت خود را به فضای طبیعی اختصاص داده، اين در حاليست كه با ۵۷ کیلومتر ساحل دریا، مارسی محل ممتازی برای گردشگران علاقه‌مند به ورزش‌هاي آبي است.

مارسی

مارسی

رم
شهر تاريخي رم، پايتخت ايتاليا كه از آثار تاريخي ارزشمندي از جمله بناي كلزيوم بهره مي‌برد، در اين رده‌بندي در رتبه‌ي سوم پرترافيك‌ترين شهر قاره اروپا جاي گرفته است. اين شهر به دليل بهره‌بردن ار آثار تاريخي متعدد در سال ۲۰۱۰ به عنوان سومين مقصد گردشگري اروپا و نخستين مقصد گردشگري ايتاليا توسط گردشگران شناخته شد. ايتاليا به‌دليل داشتن آب‌وهواي مديترانه‌اي و جاذبه‌هاي گردشگري متنوع از جمله آثاري تاريخي از تمدن «رم باستان» در شهرهاي مختلف، بويژه رم، فلورانس و ونيز، يكي از كشورهاي محبوب گردشگران است. اين كشور سالانه به‌طور متوسط ميزبان ‌۲۰ ميليون گردشگر است.

رم

رم

بروکسل
شهر زيباي تاريخي بروکسل، پایتخت بلژیک، در اين رده‌بندي در رتبه‌ي چهارم پرترافيك‌ترين شهر قاره‌ي اروپا قرار دارد. بروکسل كه مقر اصلی بیشتر نهادهای اتحادیه اروپا است، به دليل در اختيار داشتن بناهاي تاريخي ارزشمند و بيش از ۱۰۰ موزه، يكي از مقاصد برتر گردشگري قاره اروپا يه شمار مي‌رود. از جاذبه‌هاي گردشگري شاخص اين شهر مي‌توان به میدان مرکزی، قصر سلطنتی لاکن، قصر سلطنتی بروکسل، موزه‌ي سلطنتی هنرهای زیبای بلژیک، موزه‌های هنرهای زیبا و کلیسای قلب مقدس در کوکلبرگ اشاره كرد.

بروکسل

بروکسل

پاريس
شهر پاريس پايتخت فرانسه كه به عنوان يكي از زيباترين شهرهاي جهان، مقصد اصلي بيشتر گردشگران فرانسه است، در فهرست پرترافيك‌ترين شهرهاي قاره‌ي اروپا در رتبه‌ي پنجم جاي گرفته است. سالانه حدود ۴۵ ميليون گردشگر از پاريس ديدن مي‌کنند، اين در حاليست كه برج ايفل، موزه‌ي لوور و كاخ ورساي، سه جاذبه اصلي گردشگري اين شهر محسوب مي‌شوند. پاريس همچنين با دارا بودن ۴۷۸ هزار درخت، سرسبزترين پايتخت قاره اروپا به شمار مي‌رود.

پاريس

پاريس

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×