اروپا

پله های اسپانیایی رم

پله های اسپانیایی رم

Spanish Steps in Rome

پله های اسپانیایی یکی از دیدنی های رم می باشد که ۱۳۸ عدد است و بین سال های ۱۷۲۵ – ۱۷۲۳ برای نزدیک کردن سفارت اسپانیا به منطقه ی مقدس واتیکان ساخته شده اند و طولانی ترین و پهن ترین پله ها در کل اروپا به شمار می روند . در ایام مختلف این مکان میزبان برنامه های مختلف می شود . در ایام کریسمس اگر با تور ایتالیا به رم سفر کردید ، جشن کریسمس را به پله های اسپانیایی بروید . 
پله های اسپانیایی رم

پله های اسپانیایی رم

پله های اسپانیایی یکی از دیدنی های ایتالیا ست که در حوالی میدان اسپانیا قرار دارد . این پله ها میدان Trinita dei Monti را به میدان اسپانیایی وصل می کند . فواره بارکاچیا در پای این پله ها واقع شده است و کلیسای ترینیتا دی مونتی در بالای آن قرار دارد . در ماه مه می توانید هر نوع گلی که بخواهید در محل این پله ها خریداری کنید . در هنگام بالارفتن از پله ها در سمت راستتان خانه ی جان کیتس ( John Keats ) شاعر انگلیسی را خواهید دید که در سال ۱۸۲۱ در گذشت . خانه وی امروزه به موزه ادبیات تبدیل شده است . در ادامه مسیر کاخ کاردینال سابق لورنزو سایبو ماری که به قرن ۱۵ تعلق دارد را می بینید . 

پله های اسپانیایی در رم

پله های اسپانیایی در رم

در ۱۹۸۶ اولین رستوران مک دونالد ایتالیا در نزدیکی پله های اسپانیایی رم گشایش یافته و اولین اعتراضات به Fast Food و طرفداری از Slow Food در اینجا شکل گرفته است . در ماه مه این پله ها با گلدانهای آزالیا مزین می شوند . فروشگاه گل کوچکی نیز در مسیر پله وجود دارد . شهرداری رم غذاخوردن را در این پله ها ممنوع کرده است . می توانید بر روی پله ها بنشینید و از دیدن مردمی که به فروشگاه ها ، بوتیک ها و رستوران ها می روند ، لذت ببرید . بهترین مکان هم نشستن وسط پله هاست . در سفر با تور اروپا از دیدن این پله ها و ازدحام مردم برروی آن لذت خواهید برد .

پله های اسپانیایی ایتالیا

پله های اسپانیایی ایتالیا

پله های اسپانیایی رم

پله های اسپانیایی رم

پله های اسپانیایی رم

پله های اسپانیایی رم

پله های اسپانیایی رم

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×