اروپا

پل ریالتو ونیز

پل ریالتو ونیز

Rialto Bridge

شهر ونیز یکی از شهرهای ایتالیاست که جاذبه های گردشگری فراوانی دارد . پل ریالتو یکی از دیدنی های ونیز است که کهن ترین پل بر روی کانال گراند می باشد . زمان ساخت این پل از سال  ۱۵۸۸ تا ۱۵۹۱ میلادی به طول انجامید  و آن را به نام يك شاهزاده مي خوانند . مهندس ناظر ساخت این پل، آنتونیو دا پونته بود . این پل نمایی ۳۶۰ درجه از کانال گراند را به نمایش می گذارد تا گردشگران تور ایتالیا از زیبایی های اینجا لذت ببرند .
پل ریالتو ونیز

پل ریالتو ونیز

پل ریالتو که در گذشته «پونته دی ریالتو» نام داشته ، از سنگ ساخته شده و دارای دو قوس می باشد . نظارت این پل بر عهده آنتونیو دا پونته بوده است . ساخت پل به دلیل عمق زیاد دریا و شرایط بی ثبات ، کار سختی بوده است . این پل اولین پل ساخته شده بر روی کانال گراند است . این پل همچنین متحرک است . به گونه ای هنگام عبور کشتی ها به دو طرف باز می شود و کشتی ها می توانند عبور کند . در ابتدا پل محلی مختص فروش مواد غذایی بوده است .

پل ریالتو ونیز

پل ریالتو ونیز

پل ریالتو که از جاذبه های شهر ونیز است از کلیسای سن مارکو پیاده فقط ۱۰ دقیقه فاصله دارد. در دو طرف پل ریالتو پر از فروشگاه های مختلف است. در کنار آنها، انواع رستوران ها و کافه ها نیز وجود دارند . می توانید در آنجا استراحت کنید و غذا و نوشیدنی میل کنید . به دلیل این که مسیرهای پیاده روی ونیز به پل ریالتو منتهی می شوند وقتی مشغول پیاده روی در شهر ونیز هستید، بدون اینکه که متوجه باشید به این پل می رسید و می توانید از منظره زیبای اطراف آن نهایت لذت را ببرید. در سفر با تور اروپا از این پل و دیگر دیدنی های ایتالیا خواهید برد .

پل ریالتو ونیز

پل ریالتو ونیز

پل ریالتو ونیز

پل ریالتو ونیز

پل ریالتو ونیز

پل ریالتو ونیز

پل ریالتو ونیز

پل ریالتو ونیز

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×