اروپا

کاخ ایده آل از دیدنی های فرانسه

کاخ ایده آل فرانسه

کاخ ایده آل فرانسه ترکیبی از سبک های مختلف معماری را در خود جای داده است، و از کتاب مقدس و دیگر منابع مذهبی نیز الهام گرفته است. ساخت این کاخ ۳۳ سال به طول انجامید، از اواخر دهه ۱۸۹۰ تا دهه ۱۹۲۰ میلادی. لو پالاس آیده آل یا “کاخ ایده آل” یکی از بی نظیر ترین نمونه های معماری ساده است که هنرمندی فرانسوی به نام فردیناند شوال ، طی ۳۳ سال کار مداوم آنرا خلق کرده است. با تور فرانسه سفر کنید و از دیدنی های اروپا بازدید کنید.

کاخ ایده آل فرانسه

کاخ ایده آل فرانسه

firefox_screenshot_2015-02-03t22-51-01-683z-qprفردیناند شوال، پستچی فرانسوی و ساکن روستای هاتیرویس در جنوب شرقی فرانسه بود. او هر روز در مسیر کاری خود، سنگ ها را جمع می کرد تا بتواند کاخ ایدال خود را بسازد.  این کاخ چیوال در قبرستانی نزدیک به این محل به خاک سپرده شده است، در آرامگاهی که خود او از سنگ ساخت.

کاخ ایده آل فرانسه

کاخ ایده آل فرانسه

palace-clipart-castle-clipart-castle-clip-art-castشوال در آوریل سال ۱۸۷۹ میلادی کار ساخت این اثر هنری را آغاز نمود. بعد از اینکه یکی از دوستانش قطعه سنگی را که به شکل زیبایی حکاکی شده بود برای وی آورد ، شوال شروع به جمع آوری سنگها و صخره های دیگر کرده و پس از رها کردن شغل خود شروع به حکاکی روی سنگها نمود.

کاخ ایده آل فرانسه

کاخ ایده آل فرانسه

1197123125928320250nicubunu_castle-svg-hi-qprفردیناند علی رغم نداشتن مهارت معماری و تنها با اتکا به ذوق و قریحه ی خود ۳۳ سال به جمع آوری سنگها و صخره ها با مشقت فراوان ، حکاکی ، متصل کردن سنگها به یکدیگر و کار روی نمای بیرونی کاخ سنگی خود نموده و با سلیقه ی خود آنها را در کنار یکدیگر چید. این هنرمند خوش ذوق دوست داشت در کاخ خود دفن شود ، اما قانون دولت وقت فرانسه این اجازه را به وی نداد.

کاخ ایده آل فرانسه

کاخ ایده آل فرانسه

palace-clipart-gg59749087-qprشوال سالهای آخر عمرش را در کاخ خود گذرانده و کار خود را تکمیل نمود تا این اثر شگفت انگیز به عنوان هنری تاریخی و اثری فرهنگی در فرانسه ثبت شود. هم اکنون این کاخ یکی از مکانهای رایج برای بازدید گردشگران است. با تور اروپا به فرانسه سفر کنید و از دیدنی های فرانسه دیدن کنید.

کاخ ایده آل فرانسه

کاخ ایده آل فرانسه

اروپا تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×