اروپا

کاخ روهان در بوردو فرانسه

کاخ روهان

Le Palais Rohan

اگر قصد دارید با تور اروپا به فرانسه سفر کنید ، به شما توصیه می کنیم که به شهر بوردو رفته و از دیدنی های بوردو لذت ببرید. از جمله این دیدنی های کاخ روهان که روهان پالاژ نیز نامیده می شود، است. کاخ روهان در واقع نام یکی از هتل های بسیار زیبای فرانسه از نظر معماری است و با نام های تالار شهر یا هتل شهر نیز شناخته می شود.

کاخ روهان

کاخ روهان

school-clipart-3-qprساخت کاخ روهان به دستور اسقف اعظم Ferdinand Maximilien Mériadec de Rohan در قرن ۱۸ از سال ۱۷۷۱ آغاز و در سال ۱۷۸۴ میلادی به پایان رسید و حدود ۱۳ سال به طول انجامید. در حال حاضر در بخش قدیمی شهر واقع شده است و به عنوان موزه هنرهای زیبا استفاده می شود. منطقه ای که کاخ روهان در آن قرار دارد شامل برخی محله های قدیمی که قدمت آنها به قرون وسطی بر می گردد. البته بارها در طول تاریخ مورد نوسازی و بازسازی قرا ر گرفته است اما همچنان معماری اصلی حفظ شده است. این کاخ، نمونه یکی از بهترین و زیباترین معماری های شهری و دیدنی های فرانسه است.

کاخ روهان

کاخ روهان

buckingham-palace-qprیکی از ویژگی های اصلی این ساختمان، راه پله بزرگ اصلی آن و اتاق هایی هستند که در طبقه همکف این کاخ به زیبایی با قاب های متنوع تزئین شده اند. همچنین ناهارخوری کاخ روهان نیز ویژگی های فوق العاده ای دارد. این اتاق شبیه trompe-l`œil است و به سبک های قدیمی آراسته شده است. این اتاق تصویری روشن از معماری فضای داخلی در زمان های دور در بوردو به بیننده القا می کند. هدف ابتدایی ساخت این بنا، به عنوان کاخی برای اسقف اعظم بوده است. معماری آن در طول زمان شاهد تغییرات فراوانی بوده است. با تور فرانسه سفر کنید و از دیدنی های اروپا بازدید کنید.

کاخ روهان

کاخ روهان

برای تور اروپـــــا چــــــی نیاز داریــــــــــــد؟؟؟؟!!!!
**********
قیمــــــت منــــاســـــب
**********
تنـــوع پیـــشنهادات مناسب برای خانوادگی ،بیزنسی ،ماجراجویانه ،بوم گردی و....
**********
تیم تخصصی و حـــــــرفـــــــــــه ای مــــــــــجـــــــــری **********
راهنــــــــــــمایـــی کــــــــــــــــــامل برای استفاده از تمامی فرصت های سفر
**********
و... **********
با سالها تجربه این افتخار را دایم که بگویم اروپا تخصص ماست
**********
منتظر تماستان هستیم ۸۸ ۵۰ ۵۰ ۱۲
about

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

سئو    هزینه سئو

×