اروپا

کاخ پیتی فلورانس

کاخ پیتی فلورانس

Palazzo Pitti

یکی از دیدنی های ایتالیا کاخ پیتی فلورانس است. کاخ پیتی یا پالاتزو در شهر فلورانس ایتالیا و باغ های زیبای آن مشهور به جیاردینو دی بوبولی که در قرن پانزدهم میلادی توسط خاندان پیتی ساخته شد. امروزه این کاخ از بزرگترین گالری های هنری در فلورانس محسوب می شود. این کاخ سابقا اقامتگاه آمیلیا توسکانی بزرگ و بعدها پادشاه ایتالیا بوده و هم اکنون خانه های این کاخ مبدل به مجموعه های مهم نقاشی و مجسمه سازی ، آثار هنری ، پورسلين و گالری لباس محلی شده است .

کاخ پیتی فلورانس

کاخ پیتی فلورانس

firefox_screenshot_2014-11-13t12-55-03-113z-qprکاخ پیتی علاوه بر فراهم کردن آثار  بی نقص و جلوه  تاریخی ، یکی از قدیمیترین باغهای معروف ایتالیایی نیز محسوب می شود که بخاطر فواره ها ، غارهای زیر زمینی ، موزه ها  و نقاشی های کهن از شهرت خاصی برخورد دار است . این کاخ سابقا اقامتگاه آمیلیا توسکانی بزرگ و بعدها پادشاه ایتالیا بوده و  هم اکنون خانه های این کاخ مبدل به  مجموعه  های مهم نقاشی و مجسمه سازی ، آثار هنری ، پورسلين و گالری لباس محلی شده است .

کاخ پیتی فلورانس

کاخ پیتی فلورانس

images-qpr کاخ پیتی  (Palazzo Pitti) در سال ۱۴۵۸ به دستور  بانکدار فلورانس، لوکاپیتی ساخته شد و بعدها  توسط خانواده مدیچی در سال  ۱۵۴۹ خریداری شد. در اواخر قرن ۱۸ ، کاخ پیتی  به عنوان پایگاه قدرت ناپلئون مورد استفاده قرار گرفت ، و بعد برای مدت کوتاهی به عنوان کاخ اصلی سلطنتی به خدمت ایتالیا متحد جدید در آمد . کاخ و محتویات آن درسال ۱۹۱۹ از سوی شاه ویکتور امانوئل سوم به مردم ایتالیا اهدا شد و درهای آن را برای بازدید عموم  گشود. امروزه این کاخ از بزرگترین گالری های هنری در فلورانس محسوب می شود. این کاخ از بهترین دیدنی های فلورانس به شمار می رود. با تور اروپا و یا تور ایتالیا سفر کنید و از دیدنی های اروپا بازدید کنید.

کاخ پیتی فلورانس

کاخ پیتی فلورانس

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×