اروپا

کارناوال کادیس جشنی باشکوه در اسپانیا

کارناوال کادیس 

Carnival of Cádiz

کارناوال کادیس یکی از بهترین و مشهورترین کارناوال های اسپانیاست . سراسر شهر کادیس اسپانیا در دو هفته از سال ، سرشار از جشن و شادی می شود . این رویداد از ۳ شنبه قبل از چهارشنبه توبه که یا پایان ماه فوریه است و یا اول مارس ، برگزار می شود . البته این کارناوال تنها در شهر کادیس برگزار نمی شود . اگر با تور اسپانیا سفر کرده باشید ، تقریبا در تمام مناطق اسپانیا شاهد برگزاری این رویداد خواهید بود .
کارناوال کادیس

کارناوال کادیس

کارناوال کادیس یکی از پرهزینه ترین و بهترین کارناوال های اروپا ست . در این جشن هر لباسی را می توان پوشید ولی چهره ها رنگ آمیزی می شود . مکانی به اجرای موسیقی کلاسیک (گروه های comparsas و جاز) اختصاص داده شده است . گروه های موسیقی اغلب از سازهای طبل و گیتار استفاده می کنند . در اینجا تلفیقی از موسیقی رقص های تانگو ، فلامنکو ، فولک ، رقص دو ضربی و همچنین آهنگ های آمریکای جنوبی را در خیابان های کادیس خواهید دید و از آن لذت خواهید برد .

کارناوال کادیس

کارناوال کادیس

کادیس به نسبت دیگر کارناوال های اسپانیا دارای بیشترین تفریح و سرگرمی است . این جشن بیشتر بر طنز و شوخ طبعی تاکید دارد . تعداد زیادی از ساستمداران و روحانیون به تمسخر گرفته می شوند و مورد انتقاد قرار می گیرند . اگر در سفر با تور اروپا در این جشن شرکت می کنید ، در هر گوشه ای از شهر می توانید کلاه و یا کلاه گیس بخرید و از لحظاتتان لذت ببرید ، به شرطی که کم رویی را کنار بگذارید و با جعمیت همراه باشید . مردم محلی برای جشن کادیس از جان و دل مایه می گذارند . با فرارسیدن چهارشنبه توبه ، این جش نیز پایان می یابد و مردم با شور و نشاط به استقبال ایام روزه داری می روند .

کارناوال کادیس

کارناوال کادیس

 

 

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×