اروپا

کرامیکوس آتن از جاذبه های گردشگری یونان

کرامیکوس آتن

Kerameikos

سایت باستان شناسی کرامیکوس که بین Ermou ، Peireos و خیابان Asomaton واقع شده است، یکی از بزرگترین سایت های تاریخی آتن است که در شمال غربی شهر قرار دارد. همانگونه که از نام آن برمی آید ، این مکان محل سفالگران و نقاشان گلدان و محل اصلی تولید گلدان مشهور آتن بوده است. با تور یونان سفر کنید و از دیدنی های یونان بازدید کنید. 

کرامیکوس آتن

کرامیکوس آتن

imagesکرامیکوس یکی از دیدنی های آتن منطقه سفالگران شهر بوده و واژه انگلیسی سرامیک از آن گرفته شده است. کرامیکوس که در شمال غرب آکروپلیس واقع شده، همچنین محل قبرستانی مهم است که مجسمه های باستانی بسیاری را در خود جای داده است . این قبرستان که در نزدیکی رودخانه قرار دارد ، برای قرن ها در زیر هشت یا نه متر در زیر زباله ها دفن شده بود، اما دوباره در سال ۱۹۶۰ در طول حفاری های باستان شناسی کشف شد.

کرامیکوس آتن

کرامیکوس آتن

imaesدروازه دیپلون، جایی که حرکت فستیوال پاناتنی از آن آغاز میشده است، و همچنین موزه ای که آثار بدست آمده از این منطقه را به نمایش میگذارد نیز در کرامیکوس واقع شده اند. کرامیکوس یکی از بهترین جاذبه های گردشگری آتن به شمار میرود. در سال ۲۰۰۷ برای راحتی گردشگران یک خط مترو با همین نام در نزدیکی این محل احداث شده است. با تور اروپا سفر کنید و از دیدنی های اروپا بازدید کنید.

کرامیکوس آتن

کرامیکوس آتن

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×