اروپا

کلیسای جامع بارسلونا

کلیسای جامع بارسلونا

Barcelona Cathedral

کلیسای جامع صلیب مقدس و سنت اویلالیا که به کلیسای جامع مشهوره، کلیسای جامع گوتیک و مقر اسقف اعظم بارسلوناست. ساخت این کلیسا باشکوه در ۱ مه ۱۲۹۸ شروع شده و تکمیلش تا ۱۵۰ سال طول کشیده. شکوه هنر گوتیک و زیبایی این کلیسا باعث شده هرساله حدود سه میلیون نفر از کلیسای جامع بارسلونا دیدن کنن. اگه با تور اسپانیا سفر کردین، از این کلیسا که از دیدنی های اسپانیاس دیدن کنید.

کلیسای جامع بارسلونا

کلیسای جامع بارسلونا

6tpo96yycقدمت کلیسای جامع در بارسلونا به حدود ۸۰۰ سال پيش مي رسه. البته در قرن های ۱۴ و ۱۵ و قرن ۱۹ هم بخش هايي از اون بازسازي يا تكميل شده. کلیساهای بسیار زیبایی در جهان و اسپانیا وجود دارن، اما کلیسای جامع بارسلونا یکی از بهترین کلیساهاییه که آرامش رو بهتون هدیه میده. فضاي داخل کلیسا بسيار بزرگ و البته تاحدي تاريكه. شاید به این خاطر که حس آرامش و معنویت رو به آدم القا می کنه.

کلیسای جامع بارسلونا

کلیسای جامع بارسلونا   seo

church-clip-art-678298نقش برجسته ها و مجسمه هاي متعدد و البته نقاشي هاي رنگارنگی همه جاي كليسا به چشم مي خوره که آدمو جذب خودش می کنه اما همواره بايد مواظب بود تا آرامش مردميكه به عبادت مشغولن به هم نخوره. در این کلیسا که از دیدنی های بارسلوناس، قسمت های مختلفی وجود داره که به سنت های اسپانیا تعلق دارن که مقبره یا مجسمه شون ساخته شده مثل سنت اویلالیا، سنت هلن، سنت پیشن و لپانتو. ایوانی در این کلیسا وجود داره که همیشه ۱۳ غاز سفید نگهداری میشه.

کلیسای جامع بارسلونا

کلیسای جامع بارسلونا

church-clip-art-church-clip-art-picturesبراي ورود به اين كليساي بزرگ هم مانند اكثر كليساهاي اروپا نياز به پرداخت پول نيست. البته این رایگان بودن فقط شامل دیدن طبقه کلیسا و گوشه نشینی میشه. برای دیدن تمام بخش های کلیسا که شامل گروه کر، سقف و لپانتو میش باید ۷ یورو پرداخت کنید. می تونید از طریق موزه وابسته به قلمرو اسقف از بارسلونا تور کلیسای جامع که روزهای سه شنبه تا یکشنبه ساعت ۱۱:۰۰-۱۳:۰۰ هستن، تهیه کنید. با تور اروپا سفر کنید و از دیدنی های اروپا دیدن کنید.

ساعت بازدید از کلیسای جامع بارسلونا:

روزهای عادی هفته : ۸ صبح تا ۱۲٫۴۵ ظهر – ۱۳ تا ۱۷٫۳۰ – ۱۷٫۴۵ تا ۱۹٫۳۰

شنبه ها و جشن ها : ۸ صبح تا ۱۲٫۴۵ ظهر – ۱۳ تا ۱۷ – ۱۷٫۱۵ تا ۲۰

یکشنبه ها : ۸ صبح تا ۱۳٫۴۵ ظهر – ۱۴ تا ۱۷ – ۱۷٫۱۵ تا ۲۰

کلیسای جامع بارسلونا

کلیسای جامع بارسلونا

کلیسای جامع در بارسلونا

کلیسای جامع بارسلونا

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×