اروپا

کلیسای جامع بانوی ما از دیدنی های مونیخ

کلیسای جامع بانوی ما

Cathedral Church of our Lady

کلیسای جامع بانوی ما که در زبان آلمانی با نام کلیسای زنان خوانده می شود ، یک کلیسای کاتولیک در مونیخ آلمان است که به دلیل دیوارهای بلند، معماری داخلی بی نظیر و سبک معماری منحصربفردش از شهرت زیادی برخوردار است. کلیسای جامع زنان ما، یک بنای آجری قرمز رنگ می باشد. این مکان یکی از دیدنی های مونیخ و بزرگترین کلیسای مونیخ بشمار میرود. 

کلیسای جامع زنان ما

کلیسای جامع بانوی ما

1195445608444031275church_ra_01-svg-med-qpr کلیسای زنان ما از سبک گوتیک ساده ای برخوردار است. سبک معماری این کلیسای آجری، گوتیک اواخر قرن پانزدهم میباشد و گنبدهای مشهور روی هم این کلیسا از روی قبه الصخره مسجدالاقصی در بیت المقدس الهام گرفته شده است. برج های کلیسا ۹۹ متر ارتفاع دارند. کار ساخت برج های دوقلوی این کلیسای کاتولیک در سال ۱۴۸۸ میلادی به پایان رسید اما در سال ۱۴۹۴ وقف کلیسا شد. بر روی رأس هر یک از این برج ها، گنبدی وجود دارد. این دو گنبد بعدها و در سال ۱۵۲۵ به برج ها افزوده شدند.

کلیسای جامع زنان ما

کلیسای جامع بانوی ما

6ncxgertb-qpr یکی از دیدنی ترین قسمت های این کلیسا، جای پای شیطان است که در مدخل ورودی آن قرار دارد. اعتقاد بر این است که شیطان برخلاف تصورش که فکر می کرد این کلیسا بدون هیچ پنجره ای ساخته شده، از دیدن این کلیسا چنان آشفته شد که جای پای خود را در این مکان بجا گذاشت. واقعیت این است که اگر کسی در محل وجود این جای پا بایستد قادر به دیدن پنجره های کلیسا نخواهد بود. برخی دیگر از دیدنی های موجود در کلیسای زنان عبارتند از: تصویر کریستوفر مقدس، عبادتگاه کوچک برج شمالی، عبادتگاه کوچک هفت ماتم، عبادتگاه اکو هومو، عبادتگاه پاپ پیوس، ورودی مقدس، عبادتگاه جایگاه کر اصلی، عبادتگاه ساکرا منتال قدیمی، عبادتگاه قلب مقدس مسیح، عبادتگاه عبادتگاه معصومین، باپتیستری و عبادتگاه مگی.

کلیسای جامع زنان ما

کلیسای جامع بانوی ما

devotion-clipart-church-qprکلیسای زنان مونیخ یکی از دیدنی های آلمان به شمار می رود. گردشگرانی که به مونیخ سفر می کنند به سادگی می توانند مکان این کلیسا را پیدا کنند چراکه بلندی سایر ساختمان های محلی اطراف کلیسا در مقایسه با برج های دوقلوی این بنا، بسیار ناچیز بنظر می رسد. کلیسای زنان یکی از پربیننده ترین مکان ها و کلیساهای جامع مونیخ محسوب می شود. این کلیسا در مرکز ایالت باواریا یعنی شهر مونیخ واقع شده است. با تور آلمان و یا تور اروپا سفر کنید و از مهمترین دیدنی های اروپا در این کشور بازدید کنید.

کلیسای جامع زنان ما

کلیسای جامع بانوی ما

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×