اروپا

کلیسای جامع کلن و تصاویری زیبا

کلیسای جامع کلن

Cologne Cathedral

کلیسای جامع کلن

کلیسای جامع کلن

در قلب شهر کلن ، کلیسای شگفت انگیزی وجود دارد که کلمات از توصیف آن عاجزند .  این بنا ارزش دارد که حداقل یک بار از آن دیدن کنید . کلیسایی زیبا با معماری باور نکردنی که به هر جای آن که نگاه میکنید، هیجان زده خواهید شد . موزاییک های زیبا و پنجره هایبا رنگ آمیزی فوق العاده زیبا . در هر جایی که از شهر باشید این کلیسا را که از مهمترین دیدنی های آلمان است را خواهید دید . کلیسای جامع کلن بنایی به یاد ماندنی در تور آلمان است .

کلیسای جامع کلن

کلیسای جامع کلن

کلیسای جامع یکی از دیدنی های کلن می باشد که ساخت آن در سال ۱۲۴۸ آغاز شد و ۷۰۰ سال به طول انجامید و در سال ۱۸۸۰ میلادی کار ساخت آن به اتمام رسید . این کلیسا در سال ۱۹۹۶ (میلادی) در رده میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است . کلیسای جامع ، با ۱۵۷ متر بلندی ، دومین کلیسای بلند در کشور آلمان و سومین در کل جهان محسوب می‌شود . تالار اصلی اين بنا با مساحت ۷۰۰۰ مترمربع در قرون وسطي ساخته شده و نمايانگر سبك معماري گوتيك است .

کلیسای جامع کلن

کلیسای جامع کلن

کلیسای جامع کلن

کلیسای جامع کلن

کلیسای جامع کلن از نقاط پر بازدید این شهر می باشد . این بنای زیبا و عظیم، محبوبترین ساختمان دیدنی در کشور آلمان به حساب می‌آید . یکی از مهم ترین علل معروفیت این کلیسا وجود تابوت طلایی در قسمت انتهایی سالن آن است که اسکلت سه پادشاه مقدس و یا موبدان اشکانی ، پیام آور میلاد مسیح در آن نگهداری می شود . تابوت طلایی سه پادشاه از زیباترین آثار طلا کاری شده در قرون وسطی به شمار می رود .

کلیسای جامع کلن

کلیسای کلن

برای بازدید از کلیسای کلن در تور اروپا ، همه روزه از ساعت ۶ صبح الی ۷:۳۰ بعدازظهر می توان به این مکان زیبا مراجعه کرد . اگرچه این زمان با توجه به ساعت برگزاری مراسم مذهبی ، تفاوت می کند . برج کلیسا و بخش گنجینه های آن نیز از ساعت ۱۰ صبح الی ۶ بعدازظهر قابل بازدید هستند . راستی ورودی قدیمی کلیسا رایگان است و مجاز به فیلمبرداری و عکسبرداری در داخل کلیسا هستید .

کلیسای جامع کلن

کلیسای کلن

کلیسای جامع کلن

کلیسای کلن

 

برای تور اروپـــــا چــــــی نیاز داریــــــــــــد؟؟؟؟!!!!
**********
قیمــــــت منــــاســـــب
**********
تنـــوع پیـــشنهادات مناسب برای خانوادگی ،بیزنسی ،ماجراجویانه ،بوم گردی و....
**********
تیم تخصصی و حـــــــرفـــــــــــه ای مــــــــــجـــــــــری **********
راهنــــــــــــمایـــی کــــــــــــــــــامل برای استفاده از تمامی فرصت های سفر
**********
و... **********
با سالها تجربه این افتخار را دایم که بگویم اروپا تخصص ماست
**********
منتظر تماستان هستیم ۸۸ ۵۰ ۵۰ ۱۲
about

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

سئو    هزینه سئو

×