اروپا

کلیسای سنت اسپریدون کورفو

سنت اسپریدون کلیسایی ارتدوکس یونانی است که در شهر قدیمی کوفو واقع شده است . این کلیسا که معروف ترین کلیسای کوفوست ، در سال ۱۵۸۰s ساخته شده است ، به قدیس حامی کورفو ، سنت اسپریدون اختصاص داده شده است که جسد وی در تابوت نقره ای در همین کلیسا قرار دارد . در سفر با تور یونان از این مکان دیدن خواهید کرد .
کلیسای سنت اسپریدون کورفو

کلیسای سنت اسپریدون کورفو

کلیسای سنت اسپیریدون کورفو یکی از زیباترین کلیساهای اروپا است که بسیار پر زرق و برق است . این کلیسادارای بلندترین برج ناقوس در جزایر ایوانی است . این برج در سال ۱۶۲۰ ساخته شده است . در هر جایی از کورفو که باشید آن را خواهید دید . ساعتی بسیار زیبا با اعداد لاتین در پایین برج قرار دارد که نظرتان را به خود جذب می کند . نقاشی های بسیار زیبا و تزئینات و نمای داخلی خیره کننده ، باعث جذب بسیاری از گردشگران تور اروپا شده است . در بازدید از این کلیسا حتما لب به تحسین خواهید گشود . فضای بیرونی آن از معماری ونیزی الهام گرفته است .

کلیسای سنت اسپریدون کورفو

کلیسای سنت اسپریدون کورفو

کلیسای سنت اسپیریدون یونان یکی از مهمترین دیدنی های یونان است که همواره مورد احترام مردم یونان بوده است . نقل است که این کلیسا ۴ بار مردم کورفو را از خطراتی همچون طاعون ، قحطی و حمله دشمنان و عثمانیان نجات داده است . مردم محلی با اهدا طلا علاقه شان را به کلیسا نشان می دهند . توجه داشه باشید برای احترام به این مکان با دامن کوتاه یا یقه باز نباید بروید . در کلیسا آثار سنت اسپریدون نیز به نمایش گذاشته می شود . تا قرن ۱۶ این آثار  به خانواده وولگایز اختصاص داشت . راستی اگر دوست دارید تابوت سنت اسپریدون را ببینید ، با توجه به جدول زمانی کلیسا بروید . کلیسا همیشه باز است ولی روزهای خاصی می توانید تابوت را ببینید .

کلیسای سنت اسپریدون کورفو

کلیسای سنت اسپریدون کورفو

کلیسای سنت اسپریدون کورفو

کلیسای سنت اسپریدون کورفو

اروپا تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×