اروپا

کلیسای لیدی پاراپورتیانی میکونوس از دیدنی های یونان

کلیسای لیدی پاراپورتیانی میکونوس

Lady Paraportiani

کلیسای لیدی پاراپورتیانی در اصل مجموعه ای از پنج عبادتگاه کوچک است که یک ساختمان را تشکیل می دهند. چهار کلیسایی که در پایه این ساختمان قرار دارند توسط چهار معمار مختلف بنا شده اند. سبک های معماری بکار رفته در این چهار کلیسا عبارتند از ورناکولار، بیزانتینی، غربی و سنتی. با تور یونان سفر کنید و از دیدنی های یونان لذت ببرید.

church_of_panagia_paraportiani

church-clipart-m9cpg9gte-qprکلیسای لیدی پاراپورتیانی از جمله آثار تاریخی بسیار قدیمی است که قدمت آن به قرن شانزدهم میلادی بازمی گردد. این کلیسا، برترین نمونه از سبک معماری سیکلادیک محسوب می شود که در شهر میکونوس یونان قرار دارد. سبک معماری این کلیسا نیز منحصربفرد و بی نظیر است بطوریکه یک کلیسای اصلی بر فراز چهار کلیسای کوچکتر دیده می شود. این حالت، ظاهری نامتقارن به بنا می دهد.

کلیسای لیدی پاراپورتیانی میکونوس

کلیسای لیدی پاراپورتیانی میکونوس

yjixgjgce-qprاین چهار کلیسا در طبقه همکف ساختمان قرار دارند. اسامی چهار کلیسای طبقه همکف عبارت است از: آگیا آناستازیا، آگیوس سوزونتاس، آگیوس افستاتیوس و آگی آنارگیری. سقف گنبد مانندی بر روی طبقه اول کلیسای اصلی دیده می شود. در قسمت شرقی ساختمان، راه پله ای سنگی برای رسیدن به کلیسای اصلی وجود دارد. این کلیسا یکی از جاهای دیدنی یونان و مهم ترین مکان های دیدنی اروپاست.

کلیسای لیدی پاراپورتیانی میکونوس

کلیسای لیدی پاراپورتیانی میکونوس

images-qprکلیسای لیدی پاراپورتیانی یکی از کلیساهای معروف جزیره میکونوس است. این کلیسا از این جهت که بارها سوژه عکاسی بوده نیز از شهرت خاصی در بین کلیساهای یونان برخوردار است. کلیسا به علت نمای سفیدکاری شده اش نیز شهرت دارد. عکس این کلیسا برای مدت های طولانی به عنوان لوگوی جزیره میکونوس محسوب می شد. ساختمان کلیسا، ساختمانی مورب است. اثر گذشت زمان بر چهره کلیسا، نمای تاریخی بسیار جذابی به آن داده است. با تور اروپا سفر کنید و از دیدنی های اروپا لذت ببرید.

کلیسای لیدی پاراپورتیانی میکونوس

کلیسای لیدی پاراپورتیانی میکونوس

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×