اروپا

کلیسای مادلین پاریس

کلیسای مادلین پاریس

La Madeleine

مادلین کلیسایی کاتولیک رومی است که در ناحیه ۸ پاریس واقع شده است. این کلیسا به عنوان یک معبد در وصف جلال ارتش ناپلئون طراحی شده است. کلیسای مادلین از جنوب به میدان کنکود، از شرق به میدان وندوم و از غرب به سن آگوستین می رسد. ایستگاه مترو مادلین در نزدیکی کلیسا قرار دارد. این کلیسا از دیدنی های فرانسه به شمار می رود.

کلیسای مادلین پاریس

کلیسای مادلین پاریس

images_1کلیسای مادلین به سبک نئوکلاسیک و با الهام از Maison Carrée که یکی از بهترین معابد رومی در جنوب فرانسه است، الهام گرفته شده است. این کلیسا دارای ۵۲ ستون است که هر یک از آنها ۲۰ متر ارتفاع دارد. کلیسای مادلین دارای شبستانی منفرد با سه گنبد است. درهای برنزی کلیسا با نقش برجسته ده فرمان که ۳۵۴ فوت (۱۰۸ متر) طول و ۱۴۱ فوت (۴۳ متر) عرض دارند، نظر هر بازدیدکننده ای را به خود جلب می کند. این کلیسا از دیدنی های پاریس به شمار می رود.

کلیسای مادلین پاریس

کلیسای مادلین پاریس

imagesامروزه مادلین قلمرو مذهبی اسقف اعظم پاریس است. این کلیسا میزبان مراسمات مذهبی مردم پاریس است. همچنین مراسم تشییع جنازه و عروسی نیز در کلیسای مادلین برگزار می شود. در زیرزمین کلیسا سالن انتظار را خواهید دید. سالن های مختلفی در کلیسا وجود دارند از جمله رستوران مادلین که به غیر از روزهای تعطیل، تعطیلات مدرسه و تعطیلات ماه اوت در روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت  ۱۱:۳۰-۲:۰۰ باز است. با تور اروپا و یا تور فرانسه سفر کنید و از دیدنی های اروپا بازدید کنید.

کلیسای مادلین پاریس

کلیسای مادلین پاریس

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×