اروپا

کیس موفق پناهندگی چه ویژگی هایی دارد ؟

کیس موفق پناهندگی

کیس پناهندگی در واقع تقاضایی است که پناهجو به کشور مقصد ارائه می کند . هر پناهجو به علتی می تواند درخواست پناهندگی بدهد . این علل می تواند تبعیض نژادی ، دلایل سیاسی ، مذهبی ، عقیدتی ، ملیتی و … باشد که نتواند در کشورش به زندگی ادامه دهد . پناهجو برای هر دلیلش مدرک و سند ارائه دهد . تنها ترس کفایت نمی کند . باید دلایل وی بتواند مصاحبه کننده را متقاعد کند . در این میان پناهجویان افغانی ، سوریه و کشورهایی که بحران واقعی دارند ، تنها توضیح ادعایشان کافی است و نیاز به ارائه مدرک ندارند . 
کیس موفق پناهندگی

کیس موفق پناهندگی

ویژگی های کیس موفق پناهندگی

تقاضای پناهندگی باید ویژگی های زیر را داشته باشد تا مورد قبول واقع شود .

  1. تقاضا باید به دلایل تبعیض نژادی ، سیاسی ، عقیدتی ، مذهبی و یا تبعیض جنسی باشد و بتواند با سند و مدرک آن را ثابت کند .
  2. دلایل تقاضا باید واقعی باشند . به طور مثال یک شخص پشتو نمیتواند ادعای تبعیض نژادی یا مذهبی داشته باشد . در حالی که یک شخص هزار می تواند با ادعای تبعیض نژادی ، مذهبی و … در هلند می تواند پناهجوی کشرهای دیگر باشد .
  3. کیس های پناهندگی نباید پیچیده باشند . مصاحبه کننده نباید سردرگم شود . به طوری که پناهجو از پاسخ به سوال هایش عاجر بماند .
  4. بین تقاضا و گفته هایش تناقض نباشد . از دروغ و بلوف پرهیز شود .
  5. میزان موفقیت هر دلیل به اسناد و مدارک آن بستگی دارد .
  6. گفته های هر تقاضایی بازخوانی می شود تا از انتقال درست آن اطمینان حاصل شود .
  7. افغانستان و سوریه از کشورهای مورد خشونت و تجاوز هستند که واقعیت آن محرز است و پناهجو نیاز به ارائه مدرک نمی باشد .
  8. کیس های افغانی باید یک یا چند مورد معاهده ۱۹۵۱ را داشته باشند . کیس های اقتصادی و تحصیلی قابل قبول نیستند .
تور اروپا مرجع معتبر اطلاعات درمورد کشورهای اروپایی می باشد . پیشنهاد می شود مطلب بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت را نیز مطالعه کنید .

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×