اروپا

هیجانی فراموش نشدنی در گاردالند ایتالیا

گاردالند

Gardaland

مجموعه گاردالند که شامل گاردالند (Gardaland)، زندگی دریایی گاردالند (Gardaland Sea-Life) و هتل گاردالند (the gardaland Hotel) است، یک پارک تفریحی در شمال شرقی ایتالیا و ساحل شرقی دریاچه گارداست که در ۱۹ جولای ۱۹۷۵ تاسیس شده است. این پارک براي بچه‎ها در هر سني مناسب است. در اين پارک آبي، گزينه‎هاي زيادي براي تفريح وجود دارد. سرسره، قايق‌هاي بادي و استخرهاي جورواجور. مطمئناً بزرگترها نيز در چنين جايي حوصله‏ شان سر نخواهد رفت.

گاردالند

گاردالند

imagesمساحت کل مجموعه gardaland که از مراکز تفریحی ایتالیاست، ۴۴۵,۰۰۰ مترمربع است، در حالی که پارک ۲۰۰،۰۰۰ مترمربع مساحت دارد. این پارک هر ساله نزدیک به ۳ میلیون بازدیدکننده دارد. در ژوئن ۲۰۰۵ این پارک در رده پنجم ده پارک برتر جهان رتبه بندی شد و در حال حاضر هشتمین پارک محبوب اروپاست. در سال ۲۰۰۶ این پارک به شرکت Merlin Entertainments واگذار شد. جاذبه های اصلی پارک؛ ماموت Mammut، جنگل ریپدز Jungle Rapids، فرار از آتلانتیس Fuga Da Atlantide، گردباد آبی Blue Tornado، رامسس Ramses، رپتور Raptor و سیاه چاله Oblivion هستند. سیاه چاله در ۲۸ مارس ۲۰۱۵ افتتاح شد.

گاردالند

imaesپارک gardaland بزرگ‌ترین پارک تفریحی کشور ایتالیا که از انواع گوناگون رولرکاستر و سواری‌های آبی برخوردار است. این پارک مملو از درختان تزئین‌شده زیبا، مجسمه و پیکره‌های با شکوه است. بازدیدکنندگان از این پارک زیبا، می‌توانند در هتلی قلعه مانند اقامت کنند. آکواریوم حیات دریایی، زندگی گونه‌های گوناگون آبزیان و محیط طبیعی زیست آنان را بازسازی نموده است. با تور اروپا و یا تور ایتالیا سفر کنید و از مراکز تفریحی اروپا لذت ببرید.

گاردالند

گاردالند

گاردالند

اروپا تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×