اروپا

گالری ویتوریو امانوئل میلان

گالری ویتوریو امانوئل

Galleria Vittorio Emanuele II

گالری ویتوریو امانوئل یکی از قدیمی ترین مراکز خرید در جهان است. این مرکز خرید چهارطبقه در مرکز میلان قرار دارد و پر از فروشگاه های مختلف از جمله جواهرات، لباس های مد روز و برندها، کتاب و تابلوهای نقاشی است و رستوران ها و کافی شاپ های فراوانی دارد. با تور ایتالیا سفر کنید و از خرید در مهمترین مراکز خرید ایتالیا لذت ببرید.

گالری ویتوریو امانوئل

گالری ویتوریو امانوئل

bigkeq6i8گالریا ویتوریو امانوئل یا گالری ویکتور امانوئل یکی از دیدنی های میلان بین کلیسای جامع ایل دوئومو و اپرای اسکالا واقع شده است. این گالری از گالری های بزرگ در بازار سرپوشیده میلان است که با شیشه مسقف شده است. این بازار در بین مردم میلان به گالریا شهرت دارد. نام این بازار به افتخار ویکتور امانوئل دوم نخستین پادشاه ایتالیاست. طراحی آن در سال ۱۸۶۱ بوسیله ژوزپه منگونی انجام شد و ساختمان بین سال‌های ۱۸۶۵ و ۱۸۷۷ ساخته شد.

گالری ویتوریو امانوئل

گالری ویتوریو امانوئل

mode-clipart-117954-pping-bags-and-purses-and-shopاین بازار از دیدنی های اروپا به سبک نئوکلاسیک نزدیک به باروک ساخته شده است. سقف بازار از شیشه و چدن ساخته شده و کف آن را موزائیک‌های رنگی گوچک طراحی شده پوشانده است. گالری ویکتور امانوئل دوم یکی از بهترین جاذبه های گردشگری میلان و دیدنی های ایتالیاست.

گالری ویتوریو امانوئل

گالری ویتوریو امانوئل

womens-clothes-clipart-girls2بازار میدان دلدوئومو را به تئاتر لا اسکالا وصل می‌کند. برای رسیدن به این بازار می‌بایستی از خط ۱ (قرمز) و یا خط ۳ (زرد) مترو میلان در ایستگاه دوئومو استفاده کرد. اینجا هر چیزی از کتاب ها، نقاشی ها، ظروف نقره و طلا و جواهرو … را ارائه میدهد. برندهای تجاری معروفی مانند لویی ویوشن، پرادا ، گوچی، فندی و …  دارای فروشگاهایی در گالری ویتوریو امانوئل هستند. دراین مکان زیبا رستوران های خوب و زیبایی وجو دارد که هم زمان غذا بخورید و از محیط  لذت ببرید. با تور اروپا سفر کنید و از خرید در مراکز خرید اروپا لذت ببرید.

گالری ویتوریو امانوئل

گالری ویتوریو امانوئل

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×