اروپا

گردنه ساماریا اعجاب انگیزترین جاذبه گردشگری یونان

گردنه ساماریا

Samariá Gorge

گردنه ساماریا از سال ۱۶۲۲ یک جاذبه توریستی و یک پارک ملی در جزیره کرت است. این تنگه در جنوب غربی کرت در منطقه هانیا واقع شده است و در منطقه حفاظت شده زیست کره جهانی قرار دارد. با ۱۶ کیلومتر طول، ظاهرا گردنه ساماریا بزرگترین تنگه در اروپاست. با تور اروپا و یا تور یونان سفر کنید و از مراکز تفریحی اروپا لذت ببرید.

گردنه ساماریا

گردنه ساماریا

1این گردنه که از مراکز تفریحی یونان به شمار می رود، برای خیلی ها یکی از اعجاب انگیز ترین جاذبه های گردشگری یونان است و بی دلیل نیست که هر سال بیش از نیم میلیون بازدیدکننده دارد. گردنه ساماریا، جزو پارک ملی یونان در جزیره کرت محسوب می شود. گردشگران می توانند از گردنه بگذرند و صخره های بلند را در مسیر تماشا کنند و به دهکده ساحلی کوچک اجیا روملی برسند.

گردنه ساماریا

گردنه ساماریا

imagesاز اول ماه مه تا ۱۵ اکتبر می تونید از این گردنه دیدن کنید. صبح ساعت ۷:۴۵ اتوبوس به سمت گردنه سامارای حرکت میکنه. حدود یک ساعت طول میکشه برسید. کرایه اتوبوس هم € ۱۴٫۳۰ و هزینه ورودی به تنگه ساماریا € ۵ میشه. به تنگه می رسید و از زیبایی های اونجا لذت می برید. حدود ۳٫۲ کیلومتر پیاده روی می کنید تا به روستای اجیا روملی برسید. پس یادتون نره حتما کفش راحت بپوشید. در روستا رستوران و امکانات رفاهی فراهمه و میتونید استراحت کنید. عصر ساعت ۱۸:۳۰ هم با قایق از روستا می تونید به سمت اتوبوسا برید و از اونجا به کرت برگردید. 

گردنه ساماریا

گردنه ساماریا

 

برای تور اروپـــــا چــــــی نیاز داریــــــــــــد؟؟؟؟!!!!
**********
قیمــــــت منــــاســـــب
**********
تنـــوع پیـــشنهادات مناسب برای خانوادگی ،بیزنسی ،ماجراجویانه ،بوم گردی و....
**********
تیم تخصصی و حـــــــرفـــــــــــه ای مــــــــــجـــــــــری **********
راهنــــــــــــمایـــی کــــــــــــــــــامل برای استفاده از تمامی فرصت های سفر
**********
و... **********
با سالها تجربه این افتخار را دایم که بگویم اروپا تخصص ماست
**********
منتظر تماستان هستیم ۸۸ ۵۰ ۵۰ ۱۲
about

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

سئو    هزینه سئو

×