اروپا

گشت و گذار در موزه های پاریس

گشت و گذار در موزه های پاریس

یکی از مهم ترین دیدنی های پاریس که گردشگران بسیاری را به خود جلب میکند ، موزه های پاریس هستند. از مشهورترین موزه های دنیا موزه ی لوور و اورسی هستند که در پاریس قرار دارند ولی هنگام بازید از موزه های پاریس هرگز تمام روز خود را در موزه‌ی لوور (Musée de Louvre) و یا اورسِی (Musée d`Orsay) نگذرانید. با تور اروپا به پاریس سفر کنید و از مهمترین دیدنی های فرانسه در پاریس دیدن کنید.

گشت و گذار در موزه های پاریس

گشت و گذار در موزه های پاریس

sortie-clipart-sortie_au_musee-qprموزه لوور و اورسی در اوج فصل گردشگری یا های سیزن (high season) بسیار شلوغ هستند و صف ورود به آن‌ها طولانی است. تصور نکنید که بهترین موزه‌های پاریس همین دو هستند. شما می‌توانید از موزه‌های دیگری که به همین اندازه جالب توجه هستند بازدید کنید و از خلوتی آن‌ها نیز لذت ببرید. از قضا هر چه تعداد آثار هنری قابل مشاهده در یک موزه بیشتر باشد، خستگی شما بیشتر خواهد بود و در کل چیز زیادی از آن موزه نخواهید فهمید. البته این تنها در صورتی صدق می‌کند که علاقه‌ی شما به موزه‌گردی در حد معقول باشد و اصطلاحا خوره‌ی موزه نباشید.

گشت و گذار در موزه های پاریس

گشت و گذار در موزه های پاریس

musee-qprموزه‌ی دو لوقانژقی (Musée de l`Orangerie)، موزه‌ی ماقموتَن (Musée Marmottan) از موزه‌هایی هستند که آثار مونه، نقاش شهیر فرانسه را در خود جای داده‌اند. موزه‌ی قودَن (Musée Rodin) از دیگر موزه‌های زیبای پاریس و مکان های دیدنی فرانسه است و از یک ویلای نورانی در وسط باغی دل‌انگیز تشکیل شده است و بسیار رمانتیک است. 

گشت و گذار در موزه های پاریس

گشت و گذار در موزه های پاریس

firefox_screenshot_2015-03-14t08-51-54-523z-qpr از دیگر موزه‌های بزرگ پاریس مرکز ملی هنر و فرهنگ ژرژ پمپیدو(Centre Georges Pompidou) است که بزرگ‌ترین موزه‌ی هنر مدرن جهان به شمار می‌رود. در ضمن اگر خیلی به هنر علاقه‌ای ندارید، می‌توانید از انبوه موزه‌های سبک‌بارانه‌تر پاریس هم‌چون موزه‌های مد، پول و شراب دیدن کنید. سفری به یاد ماندنی با تور فرانسه تجربه کنید و از بهترین دیدنی های اروپا در فرانسه و جاهای دیدنی پاریس لذت ببرید.

گشت و گذار در موزه های پاریس

گشت و گذار در موزه های پاریس

 

برای تور اروپـــــا چــــــی نیاز داریــــــــــــد؟؟؟؟!!!!
**********
قیمــــــت منــــاســـــب
**********
تنـــوع پیـــشنهادات مناسب برای خانوادگی ،بیزنسی ،ماجراجویانه ،بوم گردی و....
**********
تیم تخصصی و حـــــــرفـــــــــــه ای مــــــــــجـــــــــری **********
راهنــــــــــــمایـــی کــــــــــــــــــامل برای استفاده از تمامی فرصت های سفر
**********
و... **********
با سالها تجربه این افتخار را دایم که بگویم اروپا تخصص ماست
**********
منتظر تماستان هستیم ۸۸ ۵۰ ۵۰ ۱۲
about

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

سئو    هزینه سئو

×