اروپا

گوندولا سواری در ونیز

گوندولا سواری در ونیز

gondola

قایق های بلند و باریک که گوندولا نامیده می شوند در ونیز برای جابجایی افراد و گردشگران مورد استفاده قرار می گیرند. گوندولاها سده‌های پیاپی وسیله اصلی ترابری در ونیز بوده‌اند و امروزه نیز نقش مهمی در جابجایی مردم و کالاها در آبراهه‌های ونیز دارند. قایق های گوندولا یکی از دیدنی های ونیز به شمار می رود.

گوندولا سواری در ونیز

گوندولا سواری در ونیز

images-qprامروزه از این گندولا بیشتر برای سرگرمی و جابجایی گردشگران بهره می‌ گیرند. قایقرانان ونیزی همه یک نوع شکل لباس می پوشند و معمولا وقتی دارند گوندولا را هدایت می کنند، آواز می خوانند و در تقاطع ها برای جلوگیری از تصادف با دیگر گوندولاها و قایق ها، بلند می گویند: “اویییی”. با تور اروپا به ایتالیا و شهر ونیز سفر کنید و از دیدنی های ایتالیا در ونیز لذت ببرید.

گوندولا سواری در ونیز

گوندولا سواری در ونیز

gondola_4_p1-qprتنها نکته ناامید‌کننده هزینه گوندولا سواری روی خیابان‌های دریاچه‌ای این شهر است، سواری که هزینه چهل دقیقه آن ۸۰ یورو می‌شود. شاید بسیاری از گردشگران با این احتمال که دیگر فرصتی برای گندولا سواری پیدا نکنند حاضر به پرداخت چنین مبلغی باشند. اما جای نگرانی نیست، همواره ده‌ها گندولای دیگر در این شهر پل‌ها برای سوار کردن مسافر پرسه می‌زنند.

گوندولا سواری در ونیز

گوندولا سواری در ونیز

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×