اروپا

۴ مقصد خیره کننده در شرق اروپا که باید کاوش کنید

۴ مقصد خیره کننده در شرق اروپا

تعطیلات دور اروپایی خود را با سفر به شهرهای گردشگری در شرق اروپا شروع کنید . زیبایی های خیره کننده پراگ ؛ بازدید از کاخ های امپریالیستی وین که داستان های پادشاهان را روایت می گذارند ؛ ترکیبی از مدرنیسم و کلاسیک در براتیسلاوا و معماری باستانی در شهر مدرن بوداپست  ، همگی از دلایل انتخاب شرق اروپا برای سفر با تور اروپا است . در این مقاله ۴ مقصد خیره کننده در شرق اروپا را معرفی کرده ایم .

 

۱- پراگ – Prague

4 مقصد خیره کننده در شرق اروپا

4 مقصد خیره کننده در شرق اروپا

پراگ با جاذبه های بزرگی مانند پل چارلز ، قلعه پراگ ، پترین هیلز ، میدان ونسلاس در طول کریسمس و بخش یهودی با پرستشگاه قدیمی ، قدیمی ترین شهر در اروپای مرکزی و شرقی است . همچنین ، میدان قدیمی شهر جایی که ساعت نجومی پراگ (ساعتی برای ۱۴۰۰ سال پیش) قرار دارد ، نشان از تاریخ غنی پراگ دارد . هنگامی که در حال تماشای مناظر زیبای پراگ هستید ، می توانید یک نوشیدنی چینی میل کنید .  یک ظرف گوشت ، شیرینی ، دامپلینگ نان با سس کرم سبزیجات و دامپلینگ تازه با پنیر از غذاهای معروف پراگ هستند .

 

۲- وین – Vienna

4 مقصد خیره کننده در شرق اروپا

4 مقصد خیره کننده در شرق اروپا

وین – پایتخت اتریش – مرکز فرهنگی ، و همینطور عاشقانه هایی که بوی تاریخ می دهد که توسط بنیاد فکری و هنری شکل گرفته است . در خیابان های باریک شهر قدم بزنید ، خانه هایی قدیمی که داستان های جالبی برای گفتن دارند . به اشتفان‌پلاتز بروید و از کلیسای اشتفاندوم دیدن کنید . از موزه تاریخ هنر بازدید کنید . کاخ شونبرون و زندگی سلطنتی را از نزدیک لمس کنید . همچنین می توانید از طعم یک وعده غذای دوست داشتنی از جمله Socher Torte و یا کیک شکلات وینی با نام “Mit schlaag-with cream” لذت ببرید .

 

۳- براتیسلاوا – Bratislava

4 مقصد خیره کننده در شرق اروپا

4 مقصد خیره کننده در شرق اروپا

براتیسلاوا – یکی از مقاصد نسبتا کمتر شناخته شده در اروپا – پایتخت اسلواکی است که اخیرا مستقل است . شهری سبز با مسیرهای پیاده روی برای علاقه مندان به طبیعت ، معماری زیبا ، کروزهای چهار فصل سال و جشنواره های تابستانی گردشگران زیادی را به این شهر کشانده است . از دیگر دلایل محبوبیت براتیسلاوا ، آب و هوای آن است . در تابستان به تفریح و گردش بپردازید و در زمستان به اسکی و پاتیناژ بروید .

 

۴- بوداپست – Budapest

4 مقصد خیره کننده در شرق اروپا

4 مقصد خیره کننده در شرق اروپا

بوداپست – پایتخت مجارستان – نقطۀ فرهنگی و تجاری کشور ، یک میراث یهودی غنی است . این شهر از سه منطقه اصلی بودا ، Pest و Úbuda ساخته شده است . بوداپست ترکیبی کلاسیک از معماری باستانی ، مدرن و گستردگی سرسبز است . بوداپست دارای چشمه های معدنی زیادی است . در حمام های آب گرم بوداپست که به قرن ۱۷ و ۱۸ تعلق دارند به کاوش بپردازید ، و از بناهای تاریخی بازدید کنید . از غذاهای سنتی لذت ببرید . یک پیاده روی شبانه در طول پل زنجیره ای Széchenyi بر رودخانه دانوب و جلوه چراغ های شهر ، خاطره ای ماندگار در ذهنتان خواهد بود .

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×