اروپا

اقامتی رویایی در ۴ هتل ساحلی اسپانیا

در اینجا بهترین هتلهای ساحلی اسپانیا که توسط کارشناسان در سایت تریپ ادوایزر هم آمده، بر اساس نمایی فوق العاده، رستورانهای ساحلی خوب، آبگرم های محبوب و موقعیت عالی معرفی کنیم.اقامتی رویایی در ۵ هتل ساحلی اسپانیا را با ما تجربه کنید:

 

هتل تاماریو

کاتالونیا، اسپانیا

اگر میخواهید ساحل درست پشت درب هتل باشد، این هتل ساحلی واقع در روستای دیدنی تاماریو، گزینه ای ایده آل برای شما می باشد.مسیرهای پیاده روی ساحلی با نمای خیره کننده دارد و ساحل طولانی کاللا یا لیافرانس در فاصله کمی با این هتل هستند. رستوران هتل نیز نمای زیبایی از دریا ارائه می کند و میتوانید از غذاهای لذیذ آن لذت ببرید.

عکس هتل تاماریو

هتل تاماریو

هتل وی بارسلونا

بارسلونا، کاتالونیا

این هتل فوق العاده به شما حس خوبی میدهد گویی در خانه خود هستید. رستوران و استخر آن با کارکنان صمیمی شبیه کاتالوگ های هنری می باشد. اتاق ها با رنگ های تیره تزیین شده ولی در عوض با فضای شیشه ای که دارد نمای بی نظیری از دریا را ارائه می کند. موقعیت این هتل فوق العاده عالی می باشد و اگر به تفریحات آبی و قدم زدن در کنار دریا علاقه دارید هتل بارسلونا را انتخاب کنید.

عکس هتل وی بارسلونا، اسپانیا

هتل وی بارسلونا

هتل بالاندرت

والنسیا

هتل بالاندرت یک بوتیک هل شیک درست در ساحل والنسیا می باشد که رستورانی شیک با نمای زیبا از دریا دارد. فضای این هتل به سبک  مدیترانه ای با رنگهای سرد و خاکستری تزیین شده است. در ساخت مبلمان و پرده هایهتل نیز از مواد طبیعی استفاده شده است.

عکس هتل بالاندرت

هتل بالاندرت

هتل ساحلی لمریدین لا

کالافل، کاتالونیا

هتل را، یک هتل ساحلی بزرگ، با ۱۴۳ اتاق، یکی از بزرگترین هتلهای ست که دارای خدماتی مثل آبگرم، استخر روبسته، ساحل خصوصی، و کافه می باشد. همچنین در این هتل استر روباز، سالن بدنسازی بزرگ، و آرایشگاه نیز ارائه می شود.

عکس هتل را در اسپانیا

هتل لمریدین

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×