اروپا

۵ دیدنی فرانسه که باید ببینید!

بر اساس اطلاعات سایت تریپ ادوایزر و نظر گردشگران تور اروپا، فرانسه با جذب ۸۱ میلیون بازدید کننده در سال رتبه اول رو در صنعت گردشگری به دست آورده. شهرهایی مثل پاریس، تولوس، لیون، بوردوکس دارای ۳۷ مکان دیدنی در فرانسه هستن. البته آب و هوای فرانسه ، سواحل باشکوه، قلعه های خیره کننده، موزه های تاریخی، و پارک ها و باغهای معروف هم باعث شده گردشگران زیادی به اونجا سفر کنن .. ۵ دیدنی فرانسه که باید ببینید!

 

  • دیزنی لند، پاریس

مجموعه تفریحی دیزنیلند یکی از محبوب ترین دیدنی های پاریس در مرکز شهر در سال ۱۹۹۲ افتتاح شد. از سال ۲۰۱۴ این مجموعه ۲۷۵ میلیون بار توسط بازدید کنندگان تور فرانسه دیده شد. دیزنی لند با مساحت ۴۸۰۰ هکتار، دو پارک تفریحی، و مجتمع خرید رو نباید از دست بدین. در اینجا ۶۲ فروشگاه، ۵۸۰۰ اتاق هتل، و ۵۵۴۶۳ کارگر در ۵۰۰ بخش مختلف وجود داره.

بیشتر بدانید: بهترین زمان سفر به فرانسه!

دیدنی های فرانسه

دیزنی لند فرانسه


  • کاخ ورسای، منطقه ایل دو فرانس

کاخ ورسای یکی از بزرگترین کاخ های فرانسه، معروف به قصر ورسای هستش که اولین بخش اون توسط پادشاه لوئیس در ۱۶۲۴ به عنوان کلبه شکار ساخته شد. امروزه ورسای به یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری فرانسه تبدیل شده. داخل کاخ اتاق ها با اندازه های متفاوت و سبک های مختلف وجود داره که زمانی افراد زایدی در اون زندگی می کردن.

تور فرانسه

کاخ ورسای فرانسه


  • سنت میشل، نرماندی

سنت میشل یکی از مکانهای مذهبی اروپا واقع در جزیره نورماندی فرانسه هستش. اینجاا بیشتر به یک عبادتگاه معروفه و بالای صخره های سنت میشل یک کلیسا و صومعه هم وجود داره. در پایین آن هم فروشگاه، سالن و خانه قرار داره. ان مکان هر سال بیش از ۳ میلیون بازدید کننده جذب می کنه. و یکی از مهمترنی مکانهای تاریخی فرانسه به شمار میره.

جاذبه های توریستی فرانسه

سنت میشل، فرانسه


  • پل پونت دو گارد، نیمه

این یک پل بزرگ در شهر رم در جنوب فرانسه مربوط دوره رم باستان هستش. این پل که طول آن به ۵۰ کیلومتر میرسه ، در قرن اول بعد از میلاد ساخته شد. همچنین یکی از میراث جهانی یونسکو هم به شمار میره.

دیدنی های فرانسه

پل پونت دو گارد، فرانسه


  • برج ایفل، پاریس

یکی از معروفترین جاذبه های پاریس، که در سال ۱۸۸۹ به عنوان ورودی نمایشگاه جهانی افتتاح شد. در ۴۱ سال بعد با ارتفاع ۳۲۰ متر یکی از بلندترین بناهای دنیا شناخته شد. ساخت و ساز برج اسفل در سال ۱۸۸۷ شروع شد و تا دو سال بعد کامل شد. این نام از معمار فرانسوی به نام گوستاو ایفل گرفته شد.

مکان های دیدنی فرانسه

برج ایفل فرانسه

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×