اروپا

اقامتی آرامش بخش در ۵ هتل ساحلی ایتالیا!

برای رقم زدن تعطیلاتی رویایی و عاشقانه در ایتالیا، بهترین انتخاب میتواند هتلهای ساحلی این کشور باشد. این هتلهای لوکس با نمایی بی نظیر و ارائه امکاناتی مثل انواع ورزشهای ابی، ماساژ درمانی و غیره در شهرهای سیسیل، توسکانی، ساردینیا، پوگلیا و ایسچیا ، آماده خدمت رسانی به مسافران تور ایتالیا می باشند. اقامتی آرامش بخش در ۵ هتل ساحلی ایتالیا! را با ما تجربه کنید.

 

هتل پلیکانو

موقعیت: پورتو ارکول، توسکانی

این مجموعه پلیکانو یکی از بهترین هتلهای ایتالیا در سال ۱۹۹۰ توسط یک خلبان بریتانیایی و همسر آمریکایی در سواحل آرژنتاریو در شهر توسکانی ساخته شد. یک هتل فوق العاده لاکچری مناسب برای بهار و تابستان که نمیتوان آن را وصف نمود. رستورانهای این هتل بهترین غذا را سرو می کنند و نمای بی نظیری از درختان کاج و سرو در اطراف هتل را ارائه می کنند.

هتل های ساحلی ایتالیا

استخر هتل Il Pelicano

هتل سانتا کاترینا

موقعیت: سواحل آمالفی

هتل سانتا کاترینا نه تنها در آمالفی بلکه در سراسر کشور، یکی از بهترین هتلهای آنتالیا به شمار می رود. یک ساختمان زیبا و جذاب متعلق به قرن ۱۹ در میان باغهای سرسبز و زمینهای پوشیده از چمن که به استخر و دریا ختم می شود. بالکن های اتاق ها روی دریا قرار دارد و نمای خیره کننده ای ارائه می کند. طراحی داخلی از رنگ سفید استفاده شده و همه چیز برای یک تعطیلات آرامش بخش مهیاست.

عکس هتل سانتا کاترینا

هتل Santa Caterina

هتل باشکوه بلموند

موقعیت:پورتوفینو، لیگوریا

این هتل که در یک صومعه معروف واقع شده، برای اولین بار در سال ۱۹۰۲ شروع به فعالیت کرد. در واقع در دوران وینستون چرچیل، کلارک گابل، آوا گارندر و مارلون براندو ازوجود داشته است. انتظار فضای داخلی شیک، خدمات استثنایی، نمای بی نظیر از بندر پورتوفینو و دریای لیگوریان را داشته باشید.ساحل پاراگی در نزدیکی این هتل می باشد و با یک پیاده روی کوناه میتوانید به آنجا بروید.

لوکس ترین هتلهای ایتالیا

هتل مجلل belmond

هتل جی کی پلاس کاپری

موقعیت: کاپری

کمتر هتلی همزمان به میهمانان اقامت لوکس ارائه می کند و در همان حال امکانات هتل را اراتقا می بخشد! اما این هتل بوتیک J.K Place Capri یکی از معروف ترین هتلهای در ایتالیای جنوبی می باشد که تعطیلات تابستانی فوق العاده ای را برای شما رقم خواهد زد.

عکس هتل جی کی پالاس کاپری

هتل J.K. Place Capri

هتل کورالارو

موقعیت: ساردینیا

بهترین ویژگی این هتل موقعیت آن می باشد که در نزدیکی یکی از جذاب ترین سواحل شمالی ساردینیا واقع شده است. در اینجا بهترین رستورانهای فست فود، غذای دریایی و غذاهای بین المللی وجود دارد. ساحل پورتو کوادرو در چند قدیم هتل، ساحل مارموراتا در شرق، و ساحل کاپو تستا در غرب این هتل می باشند. از اینجا تا کورسیکا با کشتی نیز تنها یک ساعت راه است.

عکس هتل کورولارو

هتل Corallaro

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×