اروپا

۵ (+۱) ساحل خیره کننده ایتالیا

وقتی سخن از سواحل رویایی با آبهای کریستالی و شنهای سفید به میان می آید، ایتالیا با جاذبه های خیره کننده و تفریحگاه های ساحلی حرف اول را می زند. تعداد سواحل ایتالیا به قدری زیاد و متنوع می باشند که انتخاب یکی از آنها کار دشواری ست. ما سعی کردیم زیباترین سواحل ایتالیا را برای شما در یک لیست ۶ تایی به شما ارائه کنیم تا بتوانید اقامتی آرامش بخش در ۵ هتل ساحلی ایتالیا داشته باشید.. ۵ (+۱) ساحل خیره کننده ایتالیا را با ما دنبال کنید..

 

ساحل خرگوش در سیسیل

سیسل بهترین تفریحگاه ساحلی برای گردشگران تور ارزان ایتالیا می باشد و ساحل ربیت (خرگوش) واقع در جزیره لامپدوسا،یکی از بهترین سواحل ایتالیا به شمار می رود. این ساحل به لطف زیبایی های طبیعی، افراد زیادی را به خود جذب می کند. یک مکان عالی برای خانواده ها با آبهای کریستالی شفاف و شنهای نرم می باشد. در اینجا میتوانید به غواصی بپردازید و ماهی های رنگارنگ زیادی را ببینید.

سواحل ایتالیا

ساحل خرگوش،سیسل، ایتالیا

ساحل توره دلورسو در پوگلیا

یک مکان شگفت انگیز در استان لسه ایتالیا.. این ساحل با شنهای سفید و آبهای کریستالی بسیار تمیز است و جایی عالی برای خانواده و فرزندان می باشد. یک ساحل عالی برای قایق سواری و سایر تفریحات آبی که ارزش بازدید را دارد. برای تعطیلات تابستان به این ساحل بروید. قطعا عاشقش خواهید شد.

عکس ساحل توره

ساحل توره ایتالیا

ساحل راشته در توسکانی

این ساحل واقع در هفت کیلومتری شمال کاستیگلیون دلا پسکایا در توسکانی می باشد. یک ساحل شنی فوق العاده که برای هر گردشگر یک سورپرایز دارد. از ورزشهای آبی در اینجا میتوان به شنا و غواصی اشاره کرد. میتوانید قایق های بادبانی سوار شوید و از مناظر خیره کننده توسکانی لذت ببرید.

سواحل ایتالیا

ساحل راشته، توسکانی، ایتالیا

ساحل شیا در ساردینیا

ساردینیا بهشتی برای علاقمندان به تعطیلات ساحلی می باشد. برا ی لذت هر چه بیشتر از جاذبه های ساردنیا، در تور سواحل جنوب غرب و جنوب شرق ساردینیا شرکت کنید. نمیتوان فقط یکی از سواحل ساردینی را انتخاب کرد ولی یکی از بهترین سواحل ایتالیا از نظر گردشگران، ساحل شیا در این منطقه شگفت انگیز بوده است. شما آبی فیروزه ای دریا و شنهای هلویی رنگ ساحل محسور خواهید شد.

عکس سواحل شیا

ساحل شیا،ساردینیا، ایتالیا

ساحل فورنیلو در سواحل آمالفی

یکی از زیباترین سواحل آمالفی، ساحل فورنیلو، یک بهشت پنهان در پوسیتانو می باشد. یک مکان فوق العاده آرامش بخش که میتوان در کنار دریا ریلکس کرد و از هوا لذت برد. این ساحل امکانات رفاهی زیادی ارائه می کند و میتوان به ورزشهای آبی پرداخت. مهمترین ویژگی فورنیلو، نمای خیره کننده سواحل آمالفی از بالای صخره های می باشد.

جاذبه های ایتالیا

فورنیلو، سواحل آمالفی، ایتالیا

ساحل تروپی در کالابریا

یکی دیگر از بهترین سواحل ایتالیا همین ساحل تروپی می باشد. این ساحل در استان وایبو والنتیا در ایتالیای جنوبی واقع شده است. یک مکان جادویی با نمایی چشمگیر و شنهای سفید.. در آبهای کریستالی این ساحل به شنا و غواصی بپردازید و از رستورانهای درجه یک آن لذت ببرید.یک قلعه نیز بالای تپه وجود دارد که میتوان از آن بازدید کرد.

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×