اروپا

۵ تا از شگفت انگیز ترین سواحل اسپانیا

اسپانیا پر از جزایر و سواحل خیره کننده می باشد که یادآور سواحل کارائیب هستند. در اینجا ما بر اساس زیبایی های طبیعی ، امکانات و نظر گردشگران ، بهترین سواحل اسپانیا را به شما معرفی می کنیم. ۵ تا از شگفت انگیز ترین سواحل اسپانیا را با ما دنبال کنید:

 

سن سباستین

شهر سن سباستین در بخش شمالی اسپانیا، بهترین مرکز تعطیلات تابستانی برای کسانی ست که میخواهند از گرمای جنوب فرار کنند. نه تنها آب وهوای سن سباستین فوق العاده خنک و دلپذیر است بلکه دارای سواحل باورنکردنی نیز می باشد. ساحل لامونچه یکی از زیباترین سواحل اسپانیا به شمار می رود و ساحل زوریلا یک مکان عالی برای موج سواران می باشد.

سواحل اسپانیا

ساحل زوریولا، سن سباستین، اسپانیا

جزایر قناری

اگر به دنبال گشت و گذار در سواحل دورافتاده هستید، قطعا جزایر قناری انتخاب خوبی برای شماست. این مجموعه هفت جزیره ای ،واقع در سواحل غربی آفریقا، دارای سواحل گرمسیری با آبهای فیروزه ای می باشد. یادتان باشد از های ملی این جزایر دیدن کنید.

سواحل اسپانیا

ساحل نودیست، جزایر قناری، اسپانیا

ایبیزا

جزیره ایبیزا واقع در سواحل شرقی اسپانیا، به خاطر ابهای فیروزه ای و تفریحات شبانه معروف است. این جزیره بالریک نمای نفسگیری از مدیترانه را ارئه می کند. بعد از آفتاب گرفتن و قدم زدن در شنهای ساحلی، سری به کلوب های ایبیزا بزنید و از زندگی لذت ببرید.

عکس ساحل ایبیزا

ساحل ایبیزا، اسپانیا

مالورکا

برای رقم زدن تعطیلاتی خنک و لذت بخش سری به مالورکا بزنید. مالورکا واقع در سواحل شرقی اسپانیا در دریای بالریک، سواحل رویایی کوچک (پلایا دو مورو) و بزرگ (کالا لیومباردز) ارائه می کند که مناظر زیبایی از شهرهای قرون وسطی و مناطق کوهستانی را در آنجا خواهید دید.

سواحل مالورکا

ساحل کالافیگوئرا، مالورکا، اسپانیا

بنیدورم

بنیدورم، بخشی از منطقه تفریحی کاستا بلانکا، از انبوهی از گردشگران در تابستان استقبال می کند. دو ساحل بزرگ لوانته و پونیته در اینجا پیدا خواهید کرد که در نزدیکی خیابانهای شلوغ پلوغ میباشند.جاذبه هایی مثل پارک های تفریحی مناسب برای خانواده ها در اطراف این سواحل وجود دارند.

سواحل اسپانیا

ساحل لوانته، بنیدورم، اسپانیا

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×