اروپا

۵ تا از بهترین سواحل فرانسه کدامند!

چیزی که سواحل فرانسه را جذاب می سازد، شهرت فریبنده آن می باشد. فرانسه دارای یک خط ساحلی باشکوه و طولانی ست که با هتلها و تفریحگاه های ساحلی کوچک و بزرگ احاطه شده است. انتخاب شهر ساحلی در فرانسه سخت و گیج کننده می باشد، به همین خاطر ما در اینجا به شما بر اساس مناظر خیره کننده، تمیز و شهرت ، بهترین سواحل را معرفی می کنیم.۵ تا از بهترین سواحل فرانسه کدامند!

 

ساحل سنت تروپز

این ساحل باشکوه با آبهای مدترانه ای رنگی و میدان های جذاب، از بریجت برادوت گرفته تا بیانسه، تمام سلبریتی های معروف را به سمت خود می کشاند. اینجا که در گذشته یک روستای ماهیگیری شگفت انگیز بوده، امروزه هزاران قایق بادبانی و موتوری لوکس دارد. معروف ترین سقسمت این ساحل طولانی، ساحل پامپلون می باشد ولی اگر به دنبال رستورانهای خوب و غذاهای دریایی لذیذ هستید، به پلاژ بویلابایس بروید.

سواحل فرانسه

بندر سنت تروپز

ساحل بیاریتز

اگر علاقه ای به رودخانه های فرانسه ندارید، پس بهتر از است سری به بیاریتز بزنید. شهری ساحلی در ۳۰ مایلی شمال شرق سنت سباستین اسپانیا.. اینجا که در قرن نوزدهم به عنوان یک تفریحگاه سلطنتی مورد استفاده قرار می گرفت، امروزه به یک ساحل پر طرفدار برای موج سواری تبدیل شده است. در اینجا میتوانید از نمای بی نظیر مجسمه مریم مقدس و مناظر خیره کننده لذت ببرید.

عکس ساحلی بیاریتز

ساحل بیاریتز

ساحل آنتیبس

اگر به دنبال ساحلی ساکت هستید، بهترین گزینه برای شما شاید ساحل آنتیبس باشد. انتیبس بین نیس و کانس به اندازه سواحل همسایه شگفتی دارد. در اینجا بسیاری از استراحتگاه ها خصوصی می باشند ولی چندین ساحل عمومی مثل پلاژ گراوت و پلاژ سالیس نیز وجود دارد که با خانواده میتوانید از آن لذت ببرید.

عکس ساحل آنتیبس

ساحل آنتیبس

ساحل نیس

نیس یک بهشت واقعی در سواحل فرانسه می باشد که بخاطر سواحل شنی معروف است. برای اینکه از شلغی ها دور باشید میتوانید به یکی از سواحل خصوصی مثل پلاژ کستل یا رول بروید، که باید ورودی بپردازید.در نزدیکی ساحل میتوانید از جاذبه های فرهنگی مثل موزه چاقال، کلیسای سنت نیکلاس و غیره دیدن کنید.

عکس ساحل نیس

ساحل نیس

ساحل کانس

هر سال ماه می، ستاره های فیلم های معروف برای فستیوال فیلم به این ساحل می آیند. با این وجود زیبایی های طبیعی بسیاری در این ساحل وجود دارد. در نزدیکی ساحل بوتیک های معروف، و کافه های پرطرفداری وجود دارد که مسافران میتوانند از آن لذت ببرند.

عکس ساحل کانس

ساحل کانس

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×