اروپا

۵ تا از ارزان ترین هتلهای سانتورینی در یونان

سانتورینی بدون شک چشمگیرترین و زیباترین جزیره یونان می باشد. در واقع دو جزیره میکونوس و سانتورینی از گران ترین جاذبه های گردشگری به شمار می روند. امکان سفر به سانتورینی با بودجه کم هم وجود دارد ولی باید به خوبی برنامه ریزی کنید.

برای پیدا کردن ارزان ترین اقامتگاه ها غرب جزیره را انتخاب کنید. اتاق هایی با نمای قله آتش فشانی سانتورینی، گرانتر از بقیه می باشند. اتاقهایی که به سمت دیگر جزیره  مثل پریولوس، پریسا و کامار هستند، بسیار ارزان تر و نزدیک تر به ساحل هستند. یا میتوانید یک آپارتمان کوچک اجاره کنید، بسیار ارزان تر برای شما اب میخورد مخصوصا اگر بین چند مجرد یا زوج جوان به اشتراک گذاشته شود. علاوه بر این با انجام دادن آشپزی به طور شخصی، میتوان هزینه کمتری پرداخت کرد. در هتلها و مهمانخانه های بدون استخر اقامت بگیرید چرا که سرتاسر جزیره با سواحل زیبا پوشیده شده است.

در اینجا لیست بهترین هتل های یونان سانتورینی از ساده و تمیز گرفته تا لوکس ترین اقامتگاه های یونان با قیمتی ارزان را معرفی میکنیم. ۵ تا از ارزان ترین هتلهای سانتورینی در یونان بشناسید:

لیست هتلهای ارزان سانتورینی

۱٫هتل اسماراگدی

هتل اسماراگدی تقریبا چند صد متری با ساحل پریولاس، یکی از طولانی ترین سواحل سانتورینی با ماسه های سیاه ، فاصله دارد. در این مسیر رستورانها ، کافه ها و بارهای زیادی وجود دارد که میتوانید شبی رمانتیک را در آن رقم بزنید. صاحبان هتل یک خانواده بومی می باشند که مجموعه ای از ساختمانهای جذاب و رنگی را در اطراف یک استخر، بار و کافه ساخته اند.

۴۶ اتاق و سوئیت در دو طبقه وجود دارد که شامل ۱۰ دسته مختلف می شوند. از اتاقهای ارازن گرفته تا سوئیت های گران و لوکس.. همه آنها درای کفپوش کاشی شده هستند و به تازگی بازسازی شده اند. از امکانات تمام اتاقهای هتل میتوان به وای فای رایگان، سیستم گرمایشی، تهویه، تلفون، سشوار، ماهواره، یخچال و کتری نام برد.

هتلهای ارزان سانتورینی

هتل اسماراگدی

۲٫هتل فینیکیا مموریز

اتاق ها و سوئیت های سفید هتل به سبک سنتی نمایی دیدنی از کوه های آتشفشانی سانتورینی ارائه می کند. فینیکیا مموریز به هیچ وجه ارزان نیست ولی اتاقی زیر ۱۵۰ یورو با نمایی خیره کننده از غروب افتاب و صندلی های لوکس حلقه ای، هیچ جای دیگر پیدا نخواهید کرد.

فینیکیا یک روستای کوچک و یکی از محبوب ترین اقامتگاه های جزیره سانتورینی بر لبه اویا می باشد.این هتل هم فاصله کمی تا رستورانها، بار و کافه های اویا دارد.

هتلهای سانتورینی

هتل فینیکیا مموریز سانتورینی

۳٫هتل آکروتیری

اگر چیزی که شما را به جزیره سانتورینی کشانده است، تاریخ باستانی و جذاب این جزیره می باشد، پس به جز هتل آکروتیری ، هیچ جای دیگری نمیتوان از آن لذت برد. این هتل سنتی حدود ۱۰ دقیقه تا شهر باستانی آکروتیری فاصله دارد.این نقاشی هیا دیواری مینوان ، بعد از کنسوس در جزیره کرت، بهترین بازمانده های تمدن ماقبل تاریخ در یونان به شمار می روند.

و اما در مورد هتل.. هتل آکروتیری حتی در ماه های اوج سفر هم قیمت ارزان به مسافران تور یونان ارائه می کند. این هتل استخر و یا ساحل خصوصی ندارد و تنها یک منطقه باستانی خاکی می باشد. خود هتل ادعا دارد که در نزدیکی ساحل سرخ سانتورینی می باشد ولی یک مسیر صخره ای طولانی تا ساحل وجود دارد.

تور یونان

هتل آکروتیری سانتورینی

۴٫هتل ماریا پرکا

بازدیدکنندگان تور سانتورینی حتما در مورد این هتل دوست داشتنی در خیابانی آرام در نزدیکی ساحل کامارا شنیده اند. یک جفت ساختمان کلاسیک سفید با کاشی های آبی در کنار استخری کوچک.. در آنطرف خیابان هتل گران اناسا متعلق به صاحبان همین هتل ماریا پرکا قرار دارد که استخری بزرگ و سالن بدنسازی ارائه می کند.

ارزانترین هتلهای یونان

هتل ماریا پرکا سانتورینی

۵٫هتل ساحلی سیساید

اگر میخواهید درست در کنار ساحل اقامت داشته باشید، هتل سیساید را انتخاب کنید. این هتل رستوران ساحلی دارای فاصله کمی با ساحل کاماری می باشد. مسیر هتل تا ساحل پر از هتل، بار، رستوران و کافه می باشد. واحد های این هتل از ارزان گرفته تا اتاق های دوبل با بالکن مجزا به میهمانان ارائه می شود.

بهترین هتل در یونان

هتل سیساید سانتورینی

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×