اروپا

خرید ارزان در ۵ مرکز خرید برلین !

برلین یک شهر سوار بر مد و یک بهشت خرید فوق العاده می باشد. از بوتیک های کوچک، فروشگاه های باشکوه، بازارهای عتیقه جات و حراجی ها گرفته تا مراکز خرید مدرن، برای همه سلیقه ها و بودجه ها در این شهر میتوان خرید کرد. اگر بدنبال مد روز و اجناس ارزان هستید، خرید ارزان در ۵ مرکز خرید برلین ! را تجربه کنید.

 

مرکز خرید الکسا

مرکز خرید الکسا با نمای برج تلویزیون، واقع در نزدیکی الکساندرپلتز در میته واقع شده است. این مجتمع خرید با مساحت بیش از ۵۰۰۰۰ متر مربع و ۵ طبقه، طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می کند. بیش از نیمی از فروشگاه های اینجا ، برندهای محبوب تجاری را ارائه می کنند. در این پاساژ میتوانید آنقدر خرید کنید تا خسته شوید!

موقعیت: گرونراستراب بی، برلین، آلمان

عکس مرکز خرید الکسا

مرکز خرید الکسا در برلین

مرکز خرید بلوارد برلین

مرکز خرید بلوار برلین یکی از ارزان ترین مراکز خرید آلمان به شمار می رود که اجناس خود را با قیمت منطقی به فروش می رساند. اینجا دارای ۱۲۰ فروشگاه می باشد که برندهای بین المللی را به فروش می رسانند. یک مرکز خرید ۴ طبقه که انواع فروشگاه های زنجیره ای مربوط به مد و زیبایی و لوازم جانبی را دارد.

موقعیت: بلوار برلین، اسچلوبستراب ۱۰، برلین

مراکز خرید آلمان

پاساژ بولوار برلین

مرکز خرید اروپا سنتر

اروپا سنتر واقع در منطقه خرید معروف شارلوتنبورگ در نزدیکی کلیسای یادبود کایسر ویللم، از بهترین مراکز خرید برلین به شمار می رود. در اینجا حدود ۷۰ خرده فروشی، رستوران، اداره و غیره وجود دارد. گردشگران تور آلمان میتوانند هم از کالاهای لوکس و هم عمده فروش های ارزان در اینجا خرید کنند.

موقعیت: اروپا سنتر برلین، برلین، آلمان

عکس مرکز خرید اروپا سنتر

مرکز خرید اروپا سنتر

مرکز خرید گزونبرونن سنتر

مرکز خرید گزونبرونن سنتر واقع در نزدیکی یک ایستگاه مترو در ودینگ از خریداران با طیف وسیعی از فروشگاه ها با مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع، استقبال گرمی می نماید. اینجا با وجود ۱۰۰ خرده فروشی متنوع بهترین گزینه برای خرید آخرین مد روز می باشد.

موقعیت: منطقه ودینگ، باداستراپ ۴ ، برلین، آلمان

منطقه ودینگ برلین

مرکز خرید گزونبرونن سنتر

مرکز خرید پوتسدامر پلاتز آرکادن

این مرکز خرید با سقف شیشه ای دارای طیف وسیعی از فروشگاه ها و محصولات در سه طبقه می باشد. ۱۳۰ فروشگاه در اینجا به فروش اخرین مد روز، لوازم جانبی، کفش، لوازم تحریر، عینک و غیره می پردازند. همچنین دارای طیف وسیعی از رستورانها، کافه ها می باشد که در صورت خسته شدن می توانید در آن استراحت کنید.

موقعیت: خیابان آلت پوسدامر، برلین، آلمان

مراکز خرید برلین

مرکز خرید پوتسدامر پلاتز آرکادن

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×