اروپا

۵ تا از جزایر کیکلادس یونان را بشناسید!

کیکلادس، جنوب یونان، برخی از زیباترین جزایر یونان رو در خود جای داده! کوه های زیبا، روستاهایی با خانه های سفید، و سواحل شنی زیبا ، منظره ای خیره کننده و شبیه کارت پستال ها به وجود آورده. کیکلادس در واقع به مجمع الجزایری گفته میشه که به صورت دایره ای در اطراف جزیره دلوس قرار دارن که در اساطیر یونانی نقش مهمی ایفا کردن. در اینجا میتونین کنار ساحل لم بدین، به پیاده روی در مناطق کوهستانی برین یا در تورهای مکانهای تاریخی ثبت نام کنین. از وقتی که این جزیره های کیکلادس در دنیا اسم و رسم پیدا کردن، هر سال تابستان حسابی شلوغ میشه. ولی خیلیا تصور میکنن ، آن همه زیبایی ارزش تحمل شلوغی رو داره. با ما باشین و ۵ تا از جزایر کیکلادس یونان را بشناسید!

 

  • سانتورینی

سانتورینی شاید یکی از معروف ترین جزایر کیکلادس و قطعا زیبا ترین هستش. این جزیره که با یک فعالیت آتشفشانی به وجود آمد، به خاطر روستاهای با صخره های سنگی معلق و غروب آفتاب افسانه ای در بین گردشگران تور ارزان یونان معروفه. سانتورینی دارای روستاهای زیادی میشه که معروف ترین آنها، اویا و فیرا هستن که بر لبه دهانه آتشفشانی قرار گرفتن و نمای بی نظیری از دریای فیروزه ای دارن. پله های زگزاگی، کوچه های سنگفرش شده، خانههای سفید رنگ با سقف های گنبدی از جاذبه های سانتورینی به شمار میرن.

تور سانتورینی

جزیره سانتورینی، یونان


  • میکونوس

میکونوس یکی از کوچکترین جزایر کیکلادس هستش که شامل دو شهر میکونوس و آنو مرا میشه.شهر میکونوس با ساختمانهای سفید و کوچه های پیچ در پیچ دارای مراکز خرید، رستوران، کافه و گالری های هنری هستش. کلیسای خیره کننده بیزانس، پاناگیا پاراپورتیانی، و منطقه ساحلی ونیز کوچک، از جاذبه های میکونوس هستن. مثل سایر جزایر یونان، میکونس هم سواحل زیبایی داره.

جاذبه های گردشگری یونان

جزیره میکونوس، یونان


  • پاروس

پاروس یکی از زیباترین جزیره های کوچک یونانی با شهرهای قدیمی و خیابان های سنگفرش و تاکستانهای سرسبز هستش. اگه بخواین از سایر جزایر کیکلادس دیدن کنید، از پاروس با کشتی به همه آنها راه داره. اگر به دنبال تفریحات شبانه و یا رستورانهای ساحلی خوب هستین، به این جزیره برین. سواحل جزیره پاروس متنوع هستن و همه جور جزیره ای از جزایر آرام و دورافتاده گرفته تا شلوغ پلوغ در آن خواهید یافت.

دیدنی های یونان

جزیره پاروس، یونان


  • ناکسوس

ناکسوس بزرگترین جزیره کیکلادس و برجسته ترین جزیره در افسانه های یونانی (خانه پدری زئوس) هستش. هنوز هم برخی از اهالی این جزیره با لباس محلی از خانه بیرون میان و در اینجا هم مناطق کوهستانی و هم دره های سرسبز وجود داره. پایتخت آن، شهر ناکسوس هستش که به چورا هم معروفه و چندین ساحل فوق العاده زیبا داره. پورتارا، بازمانده یک معبد یونانی از دیدنیهای ناکسوس به شمار میره و بهترین زمان بازدید از این معبد غروب آفتاب هستش.

جزایر یونانی

جزیره ناکسوس، یونان


  • لوس

لوس یک جزیره تپه ای با صخره های متعدد در دریا هستش. در طول ماه های تابستان، به مکانی شلوغ برای تفریحات ساحلی تبدیل میشه. شهر اصلی و بندری اون چورا نام داره و خانه های سفید بر روی تپه ها واقع شدن. از آن بالا نمای فوق العاده نفسگیری از مناظر سرسبز و دریا را خواهید دید. سواحل شنی از جاذبه های گردشگری برتر لوس هستن ولی مقبره هومر، نویسنده ایلیاد و ادیسه، یه چیز دیگس!

جزایر کیکلادس یونان

جزیره یوس، یونان

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×