اروپا

۵ روز به یاد ماندنی در اسپانیا!

بعد از سفر به مادرید، یک سفر ۵ روزه به اسپانیا میطلبه! مکانی عالی برای غرق شدن در تاریخ اسپانیایی.. در تور ارزان اسپانیا ویرانه های رومی و معماری باشکوه مسلمانان رو خواهید دید و چیزهای زیادی در مورد عقاید اسپانیایی ها خواهید آموخت. آندلس در اسپانیا به خاطر رقص فلامنکو، گاو بازی، و آشپزی خوب معروف هستش. ۵ روز به یاد ماندنی در اسپانیا! رو با بهترین هتل، ترنسفر فرودگاهی و  صبحانه و شام عالی سپری کنید و لذت ببرید!

 

 

  • روز اول: مادرید، کوردوبا، سویل

کوردوبا که از ۳۵۰۰ سال قبل از میلاد خالی از سکنه بود، پر جمعیت ترین شهر دنیا در قرن بیستم به شمار میرفت. امروزه ۳۰۰ هزار نفر جمعیت داره. کوردوبا که تحت حکومت مسلمانان و رومی ها بود، در حاشیه رود گادالا کوییر قرار داره. میتونین از مسجد مزکیتا ، متعلق به قرن ۱۰ بازدید کنین که الان به کلیسا تبدیل شده. از دیگر جاذبه های اینجا میتونیم به محله یهودی ها، آلکازار، دیوار شهر اشاره کنیم که سوژه عکاسی هستش.

دیدنی های اسپانیا

کوردوبا


  • روز دوم: سویل

سویل جاذبه های زیادی داره: تنها بندر اسپانیا، چهارمین شهر قدیم بزرگ در اروپا ، کلیسای سنت ماری دریا، یکی از بزرگترین کلیساهای قرون وسطایی در اروپا، و غذاهای فوق العاده.. این کلیسا در مکان یک مسجد قدیمی ساخته شد. اگه پر انرژی و شاد هستین، میتونین از برج بالا برین. بعدازظهر هم میتونین از اعضای تور جا بشین و به تنهایی در کوچه پس کوچه های شهر قدیم زیبا قدم بزنین و سری هم به موزه های اسپانیا بزنین.

جاذبه های اسپانیا

سویل

بیشتر بخوانید: ۵ دلیل شهرت اسپانیا در بین کشورهای اروپایی


  • روز سوم: سویل، راندا، کاستا دل سول

روندا مثل خیلی از شهرهای آندلسی، قدمتش به دوران ماقبل تاریخ برمیگرده. یعنی میتونین از نقاشی های سنگی قدیمی بازدید کنین. اینجا زمانی تحت حومت فنیقی ها، بربرها، مسلمانان بوده و فرهنگی متنوع و متفاوت داره. روندا قدیمی ترین حلقه های گاو بازی در اسپانیا رو داره. ا مهمترین جاذبه های روندا میتونیم به سه پل بر فراز رودخانه گوادالکویر و شهر قدیمی اشاره کنیم.

شهرهای اسپانیا

روندا

بعد از بازدید از این همه جاهای دیدنی آندلس، وقتش رسیده سری به تورمولینوس در کاستا دل سول بزنین. این شهر ساحلی که به خاطر سواحل شنی معروفه، بهترین جا برای آفتاب گرفتنه. میتونین در کنار دریای مدیترانه به پیاده روی بپردازین. و یا سری به روستای ماهیگیری خیره کننده در لا کاهولا بزنین.


  • روز چهارم: گرانادا

وااااای خدای من!! گرانادای باشکوه.. مردم از سراسر دنیا به اینجا میان تا از از کاخ الحمرا بازدید کنن: یک قلعه باشکوه که در نور شب حتی زیباتر و مجلل تر به نظر میرسه. در اینجا باغی وجود داره که به بهشت روی زمین معروفه و میتونین به گشت و گذار در انجا بپردازین. همچنین میتونین به حمام های عربی در اینجا برین و یا از نمایش های فلامنکو دیدن کنین.

جاذبه های گردشگری اسپانیا

تورمولینوس

بیشتر بدانید: ۵ تا از شگفت انگیز ترین سواحل اسپانیا


  • روز پنجم: گرانادا، تولدو، مادرید

تولدو مکانی فوق العاده حیرت انگیز باری به پایان رساندن تور ۵ روزه شما هستش. این شهر قرون وسطایی که روی کوه واقع شده ، نمایی بی نظیر از رودخانه تاگوس رو ارائه می کنه. شهر قدیم اینجا واقعا خیره کننده هستش. میتونین تمام وقت رو به پرسه زدن در اینجا بپردازین. سری به کلیسای تولدو و یا کلیسای سانتا توم بزنین که نقاشی های زیبای ال گرکو را به تصویر می کشه. یکی دیگر از جاذبه های اینجا کلیسای سنت ماری سفید هستش که قبلا مسجد بوده. بعد از تولدو به مادرید برین و این سفر خاطره انگیز رو تموم کنین.

دیدنی های کشور اسپانیا

گرانادا

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×