اروپا

اقامتی لوکس در ۵ تا از گران ترین هتل های اروپا!

حتما درباره عرب های ثروتمند در دبی و لوکس ترین هتل های امریکا یه چیزایی شنیدین، ولی درباره اروپا چطور؟اگه میخواین تور اروپا رو انتخاب کنین پس بیاین با هم نگاهی به قیمت گران ترین هتل های اروپایی بندازین. با ما باشین .. اقامتی لوکس در ۵ تا از گران ترین هتل های اروپا! 

لیست گران ترین هتل های اروپا

۱٫هتل گرند ریزورت لاگونیسی، آتن، یونان

این هتل خدمات ۵ ستاره لوکس و تمام امکانات رفاهی رو ارائه می کنه . زمین تنیس، مرکز اسپا، استخر و طبیعت بی نظیر، و هر چیز لوکسی رو در این هتل خواهید دید. اگه بخواین میتونین آشپز و پیانیست مخصوص خودتون رو داشته باشین. یک شب در یان آپارتمان های سلطنتی ۴۷۰۰۰ یورو واستون آب میخوره. پنجره های هتل رو به نمای نفس گیر ساحل باز میشن. معمولا مقامات رسمی و سلبریتی ها به این هتل میان.

هتل گرند ریزورت لاگونیسی، آتن، یونان

هتل گرند ریزورت لاگونیسی، آتن، یونان

۲٫هتل مارتینز، کانس، فرانسه

اگرچه سواحل آبی کشور کوچیک هستش ، اینجا یکی از مکان های منحصر به فرد در دنیا به شمار میره. تعجبی نداره که کانس محل گران ترین هتل های دنیا باشه. اتاق های هتل مارتینز به دو آپارتمان بزرگ دیگر راه دارند. هر یک مساحت ۵۰۰ متر مربع دارند و حمام هایی به سبک عربی با سنگ مرمر دارند. یک آشپزخانه مجهز و نمای پانورما از اقیانوس رو به پنجره ها داره. تجربه این زندگی مرفه برای یک شب ۳۷۰۰۰ یورو هزینه داره.

هتل مارتینز، کانس، فرانسه

هتل مارتینز، کانس، فرانسه

۳٫هتل پرزیدنت ویلسون، ژنو، سوئیس

هتل پرزیدنت ویلسون یکی از گران ترین هتل های سوئیس چندان بزرگ نیستش و کل مساحتش ۱۲۰۰ متر مربعه. ۴ اتاق خواب و ۶ حمام داره. این هتل ظرفیت ۳۵ نفر رو داره. یک شب اقامت در این هتل با پول یک ماشین ورزشی مدرن برابری می کنه، حدود ۳۰۰۰۰ یورو برای هر شب. مشتری های برتر حتی آسانسور مخصوص خودشون رو دارن.

هتل پرزیدنت ویلسون، ژنو، سوئیس

هتل پرزیدنت ویلسون، ژنو، سوئیس

۴٫هتل ریتز کارلتون، مسکو، روسیه

شهرهای مسکو معمولا در بین گران ترین شهرهای دنیا قرار دارن و هتل ریتز کارلتون یکی از گران ترین هتل های دنیاست. اتاق های مجهز هتل یک پیانو و کتابخونه دارن و مسافران میتون به طور سلطنتی وقت بگذرونن.

هتل ریتز کارلتون، مسکو، روسیه

هتل ریتز کارلتون، مسکو، روسیه

۵٫هتل پارک هیات، پاریس، فرانسه

این هتل واقع در شهر عشق ، با اتاق خواب های سلطنتی، غذاخوری، آشپزخانه کوچک، اسپا و حمام جداگانه، مسافران رو خیره می کنه. یک شب در این هتل سلطنتی ۱۴۰۰۰ یورو برای شما آب می خوره.

گران ترین هتل های فرانسه

هتل پارک هیات، پاریس، فرانسه

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×