اروپا

۵ جاذبه تاریخی آلمان که شما رو جادو میکنه!

آلمان به خاطر اقتصاد قوی که داریه، کی از قدرت های جهانی شمرده میشه.. این کشور زیبای اورپایی، جاذبه های بی شماری داره از مناظر طبیعی خیره کننده گرفته تا مناطق کوهستانی و بناهای تاریخی.. بازدیدکنندگان تور اروپا با این همه جاذبه های تاریخی در آلمان شگفت زده می شن. اگه تصمیم دارین یه روزی از آلمان دیدن کنین، این جاذبه ها رو از دست ندین. ۵ جاذبه تاریخی آلمان که شما رو جادو میکنه!

 

براندنبورگ یکی از مهمترین مکانهای تاریخی آلمان هستش که زمانی دروازه شهر بوده.. این دروازه در پاریسر پلاتز، برلین، شباهت زیادی به آکروپلیس آتن داره و شما رو یاد یونان میندازه. این دومین بنای نئو کلاسیک هستش که پادشاه فردریک ویلیام ساخت. این بنا نماد آزادی و اتحاد ملل یونانی به شمار میره. براندنبورگ یک شاهکار هنری و یکی از بایدهای سفر به آلمان هستش.

دیدنی های آلمان

دروازه براندنبورگ، برلین

بیشتر بخوانید: مگه میشه این ۵ جاذبه برلین رو از دست داد!


  • دیوار برلین

تور ارزان آلمان کامل نخواهد بود مگر با بازدید از دیوار برلین.. دیوار برلین نماد جنگ سرد هستش که غرب و شرق آلمان را از ۱۹۶۱ تا ۱۹۸۹ جدا ساخت. حقیق جالب و شگفت انگیز در باره این دیوار اینه که اینجا با حصار سیمی طی یک روز ساخته شد و به پرده آهنین بین شرق و غرب آلمان معروف بود. هر بازدید کننده باید از بازمانده های این دیوار دیدن کنه که زمانی هزاران نفر زندگی خود را زمانی برای آن فدا کرد.

عکس دیوار برلین

دیوار برلین


  • نوی شوان اشتاین

اگر طرفدار سرزمین افسانه ای دیزنی هستین، باید بدونین بیشتر قلع های اون پارک تفریحی از این قلعه سلطنتی الهام گرفته. این بنا توسط شاه لودینگ دوم در باواریا در سال ۱۸۶۹ و ۱۸۸۶ ساخته شد. وقتی به قلعه نئوچوانستین وارد میشین، نقاشی های رنگارنگ زیادی رو میبینین که تحت تاثیر ایده های مذهبی و سیاسی شکل گرفتن. شگفت زده خواهید شد اگر ببینین که این قلعه به تکنولوژی مدرن و هنری در آن زمان مجهز بوده. این یکی از پر بازدید ترین جاذبه های اروپا به شمار میره. و همچنین یکی از بهترین قلعه های آلمان هم هست.
دیدنی های آلمان

قلعه نویشوانشتاین، استان باواریا


  • هولستنتور

هولستنوتر معروف به دروازه هولستن یکی از بقایای دفاعی قرون وسطی در آلمان هستش که در سال ۱۴۶۴ ساخته شد. این بنا به خاطر دو برج جذاب و ورودی دیدنی که داره،  از سال ۱۹۸۷ جزو میراث جهانی یونسکو هم به شمار میره.داخل موزه این بنا میتونین اطلاعت بیشتری درباره تاریخ آن دریابید.

جاذبه های گردشگری آلمان

دروازه هولستن، شهر لوبک


  • کلیسای کلن

یکی از معروف ترین جاذبه های کلن، که بزرگترین کلیسای گوتیک در کلن، آلمان هستش. این کلیسا ساخت و سازش رو از سال ۱۲۴۸ شروع کرد و ۶۰۰ سال با وقفه طول کشید تا کامل شه. کلیسای کلن استحکام عقاید مسیحیت رو به تصوی میکشه و به سنت ماری و پیتر اختصاص داده شده. و امروزه محلی برای اسقف کاتولیک کلن هستش. این کلیسا امروزه یکی از مهمترین مکانهای مذهبی اروپا هستش.

کلیساهای اروپا

کلیسای کلن، آلمان

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×