اروپا

۵ تا از رمانتیک ترین هتل های پاریس برای ماه عسل!

به دنبال یک لانه عاشقانه کوچک هستید که با نیمه گمشده تان در آن اقامت داشته باشید؟ برای رقم زدن یک تعطیلات رمانتیک ، کجا بهتر از پاریس؟ شهر عشق که قطعا یکی از رویایی ترین شهرهای دنیاست. برای کامل ساختن سفر عاشقانه خود برای شما لیست هتلهای رویایی پاریس را در اینجا ارئه می کنیم.۵ تا از رمانتیک ترین هتل های پاریس برای ماه عسل! کدامند…

 

هتل سون

هتل سون یکی از هتل بوتیک های پاریس و بهترین هتلهای ۴ ستاره فرانسه واقع در قلب محله لاتین، همان جایی ست که به دنبالش هستید! استفاده از رنگ های شاد و گرم در دکوراسیون باعث شده فضایی گرم و دلنشین برای شما فراهم شود. با بازی نور و رنگ در هر یک از اتاقهای هتل ، فضایی دوست داشتنی ایجاد شده است. اگر عاشق زیبایی و ظرافت هستید، سینمای خانواده را ترجیح میدهید، خلق و خوی تندی دارید یا دنبال جشن و هیجان هستید، مدیریت هتل برای شما اتاقی متناسب با سلایقتان در نظر میگیرد.

آدرس هتل سون: خیابان بترولت ۲۰، پاریس

عکس هتل سون

اتاق هتل سون

هتل فایو

هتل فایو یکی از هتلهای ۳ ستاره پاریس، چیزی فراتر از یک هتل می باشد و اقامت در این هتل تجربه ای فراموش نشدنی خواهد بود. یک اقامتگاه رویایی و عاشقانه در نزدیکی باغ لوکزامبورگ با ۲۵ اتاق در پایتخت فرانسه انتظار شما را می کشد. اتاقهای هتل فایو پاریس دارای طراحی منحصر به فرد و باشکوهی هستند و از هر اتاق بوی عطر خاصی بیرون می آید. روی تخت بخوابید و آسمان خیره شوید! روی سقف با نور به گونه ای تزیین شده که فضایی حیرت انگیز به وجود آورده است.

آدرس هتل فایو: خیابان فلترز ۳، پاریس

عکس هتل فایو

اتاق هتل فایو

هتل اورجینال پاریس

هتل ۴ ستاره اورجینال پاریس یک هتل مدرن درست در قلب پاریس می باشد که تنها ۳ دقیقه تا مکانهایی مثل باستیل و وسگس فاصله دارد. این هتل دارای ۳۸ اتاق افسانه ای و بی نظیر است که از مبلمان سفید داستان اندرسون و آلیس در سزمین عجایب الهام گرفته شده است. اتاقهای هتل با نمای خیره کننده از شهر، به قدری متنوع و زیبا هستند که هر استرسی را فراموش خواهید کرد.

آدرس: بلوار ۸ بیومارچیس، پاریس

عکس هتل اورجینال پاریس، فرانسه

هتل اورجینال

هتل گری

هتل گری بین مونتمارتره و اپرا گارنیر در نزدیکی فروشگاه های معروف و سالن های تئاتر قرار دارد. در دکوراسیون هتل با استفاده خلاقانه و هوشمندانه از رنگهای خاکستری و خنثی و الگوهای پیچیده ، تحسین هر ببیننده ای را بر می انگیزد. این هتل دارای ۳۳ اتاق در ۶ طبقه می باشد که از خدمات مشابه (تلویزون، سیستم تهویه، عایق صوتی و غیره ) برخوردار می باشند.

آدرس: خیابان دوپارم،پاریس

هتلهای فرانسه

هتل گری پاریس

هتل آکادمی سنت جرمین

کل پاریس را در عرض چند دقیقه یکجا ببینید! یک هتل فوق العاده خاص که به طور هنری و به سبک سنتی فرانسه تزیین شده است. در اطراف این هتل کلی کتابفروشی، فروشگاه، گالری هنری و خیلی چیزهای دیگر میتوان پیدا کرد. این هتل دارای ۳۳ اتاق که از ظرافت و زیبایی هیچ چیزی کم ندارد.

هتلهای پاریس

هتل آکادمی سنت جرمین

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×