اروپا

۵ شهر کوچک ایتالیا که شما را شگفت زده می کند!

وقتی میگیم شهرهای کوچک ایتالیا، به این معنی نیستش ک جاذبه های کمتری در انتظارتونه! اتفاقا برعکس.. اگر حرف از روستاهای ایتالیا به میان بیاید، یعنی بهششششت! شاید برخی از شهرهای کوچک از امکانات رفاهی و مکانهای تاریخی متعدد برخوردار نباشن، ولی در عوض میتوان از نمای نفسگیر کستلمولا، گلزارهای خیره کننده شهر نیوه، و روستاهای دنج و آرام لذت برد. اگر به دنبال چنین مکانهای دیدنی هستین که در کارت پستال ها دیدین، پس با ما باشین.. ۵ شهر کوچک ایتالیا که شما را شگفت زده می کند!

 

مانارولا

مانارولا واقع در شمال ایتالیا، یک شهر کوچک در منطقه سینکو تره هستش. نام این شهر ساحلی چشمگیر در لغت به معنای “چرخ های بزرگ” هستش و واقعا ارزش بازدید رو داره. این روستا از زمان روم باستان معروفه و پر از خانه های رنگارنگ زیباست که در اطرافش مسیرهای پیاده روی داره و میتونین از نمای بی نظیر مزارع انگور و تپه های سرسبز آن لذت ببرین.

شهرهای ایتالیا

مانارولا، ایتالیا


 

پوسیتانو

خودتونو برای زیبایی بیش از حد شهر پوسیتانو در ایتالیا آماده کنین. چرا که قلب آدم وامیسته! یک روستای کوچک روی تپه ها در سواحل آمالفی.. اینجا قبلا یک روستای ماهیگیری کوچک بود که الان به مکانی توریستی تبدیل شده. یکی از مهمترین جاذبه های این روستا، کلیسای سانتا ماریا آسونتا هستش که در آن مجسمه مدونای سیاه و گنبدهای دیدنی وجود داره. فستیوال بین المللی کاریکاتور در این شهر کوچک ایتالیا برگزار می شه.

جاذبه های ایتالیا

پوسیتانو، ایتالیا


 

کستلوسیو

کستلوسیو یک روستای کوچک با جمعیت ۲۰۰ نفری، مرتفع ترین روستا در منطقه آپنینس هستش. این روستا واقع در مجاورت پارک ملی سیبیلینی، به خاطر حاصلخیزی خاکش برای رشد عدس معروفه. از ماه می تا جولای بهترین زمان سفر به کستلوسیو در ایتالی هستش چرا که گل های بنفشه شکوفه میدن و درختان جوانه می زنن. و جشن فلوریتا در آخر هفته ژ<ئن در اینجا برگزار میشه.

شهرهای کوچک ایتالیا

کستلوسیو، ایتالیا


 

بوسا

یوسا در جزیره ساردینیا، یکی از شهرهای رنگارنگ ایتالیا به شمار میره. به این دلیل که خانه ها به شکل رنگین کمانی و با رنگهای پاستیلی رنگ آمیزی شدن. اینجا در ابتدا توسط فنیقی ها و بعد دزدان دریایی عرب تاسیس شد. جذابیت بوسا با قیق های ماهیگیری دو چندان میشه. در شهر قدم بزنین و از نمای پانورمای مناظر لذت ببرین.

مکانهای دیدنی ایتالیا

بوسا، ایتالیا


 

دوزا

دوزا یک روستای کوچک در فاصله کمی از بولوگنا مثل یک بوم نقاشی هستش. این روستای قرون وسطی مثل یک موزه در فضای باز با خانه های رنگارنگ ، نقاشی های دیواری و خیابان های پیچ در پیچ هستش که گرشگران زیادی را به خود جذب می کنه. هر فصلی برای بازدید از این روستا خوبه ولی سومین هفته سپتامبر زمانیست که نمایشگاه های سالانه طراحی برگزار میشه.

عکس دوزا

دوزا، ایتالیا

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×