اروپا

هتل های ۵ ستاره پاریس با نمای برج ایفل!

 

هتل شانگری لا، پاریس

در اتاق های هتل شانگری لا باید پرده ها را ببندید، چرا که نور برج ایفل اجازه نمیدهد بخوابید! اگر میخواهید اقامتی رمانتیک در پاریس در یکی از بهترین هتل های فانسه با نمای زیبای برج ایفل را تجربه کنید، این هتل را انتخاب کنید. در این هتل ۵ ستاره تمامی امکانات در سطح بین المللی ارائه می شود. دوربین عکاسی فراموش نشود!

عکس هتل شانگری لا

هتل شانگری لا در پاریس

هتل پنینسولا، پاریس

هتل پنینسولا یکی دیگر از بهترین هتلهای ۵ ستاره فرانسه که در مکانی زیبا واقع شده، تنها چند قدم با برج ایفل فاصله دارد. با اقامت در این هتل لوکس میتوان نمای بی نظیر ۳۶۰ درجه از برج ایفل را د ر پایتخت فرانسه، پاریس دید. در این هتل لذیذ ترین غذاهای فرانسوی در فضایی هوشمندانه و شیک سرو می شود. وقتی به هتل پنینسولا وارد می شوید، مجسمه های دیدنی و جذاب کریستالی را خواهید دید که از سقف آویزان هستند.

هتل های 5 ستاره فرانسه

هتل پنینسولا، پاریس

هتل ریتز، پاریس

در بین هتل های پاریس، هتل ریتز یکی از بهترین هتلهای دنیاست که به تازگی هم بازسازی شده است. مگر کامل تر از این هتل هم داریم؟ این هتل باشکوه با نمای فوق العاده، کارکنان آموزش دیده و امکانات رفاهی، اقامتی به یاد ماندنی برای شما در پاریس رقم خواهد زد. یکی از گرانترین هتلهای شهر نورف که مبلمان و لوستر های گرانقیمتی دارد.

هتلهای لوکس پاریس

هتل ریتز، پاریس

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×