اروپا

۵ قلعه تاریخی اسپانیا که ارزش بازدید را دارند!

در بیشتر موارد، قلعه های اسپانیایی برای زیبایی ساخته نشدن، ولی استثنا هم وجود داره. این قلعه ها به عنوان اقامتگاهی واسه مهاجمان موریش گرفته تا پادشاهان طراحی شدن. گاهی خانواده های سلطنتی برای مدت کوتاهی در اونجا زندگی می کردن، اما بیشتر محل نگهداری زندانیان سیاسی و تبعید شده بود. بازدید از این قلعه های اسپانیا، میتونه درک قدرت نظامی شما در قرون وسطی رو بالا ببره. ۵ قلعه تاریخی اسپانیا که ارزش بازدید را دارند!

 

  • قلعه الحمرا

مسافران تور اسپانیا که فقط فرصت بازدید از یک قلعه رو دارن، باید الحمرا در گرانادا رو ببینن. اینجا یکی از معروف ترین بناهای اسپانیا هم هست. هیچ جایی شبیه الحمرا وجود نداره که در لغت به زبان عربی به معنای “قلعه قرمز” هستش. جزئیات معماری خیره کننده و پیچیده هستش و تاثیرات زندگی موریش ها در اینجا رو به تصویر می کشه. از اونچایی که طرفدارای زیادی داره، بازدید از اون محدوده و بهتره از قبل بلیط رزرو کنین.

قلعه های اروپا

قلعه الحمرا، اسپانیا

بیشتر بدانید: ۵ تا از کوچک ترین شهرهای اسپانیا


  • قلعه آلکازار در سگوویا

این قلعه چندان شباهتی به سایر قلعه های اسپانیا نداره و بیشتر شبیه قلعه های افسانه ای اروپایی هستش و الهام بخش قلعه سیندرلا در دنیای دیزنی بوده. این قلعه بر روی تپه ها واقع شده و نمای جالبی به بازدیدکنندگان ارائه می کنه. ایزابلا که در سال ۱۷۴۷ تاجگذار شد در اینجا زندگی می کرد. امروزه به یک موزه نقاشی و عطر تبدیل شده.

دیدنی های اسپانیا

قلعه آلکازار، اسپانیا


  • قلعه اولیت

سفری به قلعه اولیت، میتونه تجربه ای متفاوت از فرهنگ سلطنتی در اسپانیا باشه که به پالاسیو رئال دو اولیت معروفه. ساخت و ساط این قلعه قرن ها به طول انجامید و سالهای بعد قسمت هایی بهش اضافه شد. برج ها و باغ های اون به سبک ها معماری مختلفی ساخته شد.

جاذبه های اروپا

قلعه اولیت، اسپانیا


  • قلعه پنافیل

این قلعه با حدود ۱۵۰ متر ارتفاع بر روی تپه ای در شهر پنافیل در استان والادولید واقع شده. برخی میگن خط های طولانی اون، شبیه یک کشتی هستش. این قلعه بین قرن ۹ تا ۱۵ ساخته شد و امروزه به یک موزه تبدیل شده.

جاذبه های گردشگری اروپا

قلعه پنافیل، اسپانیا


  • قلعه آلکازابا در آلمریا

قلعه آلکازابا در جنوب اسپانیا، قلعه ای ست که روی تپه ای واقع شده و نمایی از شهر آلمریا رو ارائه می کنه. آلکازابا کلمه ای عربی ست و به معنای قلعه دیواری هستش. در اینجا خانه ها و فروشگاه هایی داخل قلعه وجود دارن. اولین بار توسط مسملمانان در قرن ۱۹ ساخته شد و بعدها توسط کاتولیک ها کامل شد.

جاذبه های دیدنی اسپانیا

قلعه آلکازابا ، اسپانیا

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×