اروپا

۵ تا از منحصر به فردترین تفریحات اسپانیا

اسپانیا تفریحات زیادی از قایقرانی در اطراف جزایر بالاریک گرفته تا پیاده روی در زیباترین مسیرهای دنیا، را به شما ارائه می کند. همه چیز در اسپانیا از فرهنگ گرفته تا غذا و مناظر دیدنی، قابل ستایش هستند. در اینجا به معرفی ۵ تا از منحصر به فردترین تفریحات اسپانیا می پردازیم. پس با ما باشید.

 

اسپانیا را با زیپ لاین ترک کنید!

سری به سنلوکار در اسپانیا بزنید و اولین خط تلکابین بین دو کشور در دنیا را تجربه کنید. یک فاصله ۷۲۰ متری بر فراز رودخانه گوادیانا از اسپانیا تا پرتغال، که به دلیل تفاوت زمانی بین دو کشور بهتر است ساعتتان همراهتان باشد. نمای خیره کننده ای در انتظار شماست و با سرعت ۸۰ کیلومتر در ساعت ، میزان ترشح آدرنالین در این مسیر به حداکثر خود می رسد. وقتی به روستای آکوتیم در پرتغال رسیدید میتوانید سوار قایقی بر روی رود اسپانیا شوید و برگردید.

مرز بین اسپانیا پرتغال

زیپ لاین اسپانیا-پرتغال

 

در فستیوال گوجه پرانی لا توماتینا شرکت کنید!

لا توماتینا یک فستیوال گوجه فرنگی و یکی از عجیب و غریب ترین جشنواره های دنیا می باشد. هر سال در ماه آگوست، هزاران نفر در خیابانهای شهر کوچک بونول در شرق کشور جمع می شوند تا به سمت هم گوجه پرتاب کنند. لباس شما کثیف می شود، همه چیز در هم است ولی سرگرم کننده ترین و عجیب ترین جشنی ست که تابحال دیده اید.

عکس جشن گوجه فرنگی

فستیوال لا توماتینا

سوار قایق شوید و اسپانیا را بگردید!

عاشق دریانوردی در اسپانیا می شوید. اگر تسلط به قایقرانی ندارید، پس یک قایق همراه با قایقران کرایه کنید. این یکی از بهترین روشها برای کشف سواحل اسپانیا به شمار می رود به ویژه اگر طرفدار جزایر بالئرا، مالورکا، میجورکا و منورکا باشید. در طول راه میتوانید در یکی از سواحل توقف کنید، به رستوران بروید و یا زیر نور آفتاب لم بدهید. این یکی از شگفت انگیز ترین و ارزان ترین تفریحات اسپانیا می باشد.

سواحل اسپانیا

قایق سواری در اسپانیا

در کمینیتو دل ری خود را به چالش بگشید!

در روستای اسپانیایی ال چورو، یکی از محبوب ترین مراکز تفریحی اسپانیا را پیدا خواهید کرد. کمینیتو دل ری که ترسناک ترین مسیر دنیا هم شناخته شده، یک مسیر باریک بین صخره ها در ۱۰۰ متری تنگه می باشد. اگر بیماری قلبی ندارید و به دنبال هیجان هستید پس به دنبال آن بروید.

عکس کمینیتو دلری

کمینیتو دل ری در اسپانیا

در یک گالری زیر آب به غواصی بپردازید!

اسپانیا طیف گسترده ای از موزه ها و گالری های معروف را دارد از پیکاسو گرفته تا جوان میرو.. برای یک تجربه منحصر به فرد سری به موزه لانزاروت در جزایر قناری بزنید و زیباترین آثار هنری زیر آب را از نزدیک ببینید. این تنها موزه مجسمه زیر اب در اروپاست و دیگر مثل آن را نخواهید دید!

موزه های اسپانیا

موزه زیر آب لانزاروت در اسپانیا

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×