اروپا

۶ تجربه تکرار نشدنی در سفر به اروپا

۶ تجربه تکرار نشدنی در سفر به اروپا

در سفر به اروپا هرگز از منظره های چشمگیر اروپایی ، شگفتی های معماری ، میراث غنی فرهنگی ، ماجراهای عجیب و غریب و خوردنی های لذیذ ، سیر نخواهید شد . برای کمک به برنامه ریزی تعطیلات با تور اروپا ، در این مقاله لیستی از ۶ تجربه تکرار نشدنی در سفر به اروپا معرفی شده اند که نباید آن ها را از دست بدهید .

 

۱- غروب خورشید را از بالای برج ایفل پاریس ببینید

6 تجربه تکرار نشدنی در سفر به اروپا

6 تجربه تکرار نشدنی در سفر به اروپا

سفر به پاریس بدون بازدید از برج ایفل ، کامل نیست . برای تجربه ای جذاب ، سعی کنید در هنگام غروب در کنار برج ایفل باشید و از تماشای غروب آفتاب در بالای برج لذت ببرید . این در حالی است که تماشای خورشید در کنار کلیسای نوتردام و Sainte-Chapelle نیز بسیار خیره کننده است . از عکاسی در این زمان لذت ببرید و لحظات زیبایی را به ثبت برسانید .

 • کجا برویم : The Champagne Bar
 • هزینه : بلیط برای هر بزرگسال ۱۷۰۰ یورو

 

۲- در ونیز گوندولا سواری کنید 

6 تجربه تکرار نشدنی در سفر به اروپا

6 تجربه تکرار نشدنی در سفر به اروپا

کانال ها و پل های زیبا ، میدان های جذاب ، معماری رنسانس و میراث فرهنگی هنری مطمئنا شما را سرشار از عشق به ونیز خواهد کرد . از از آبراه های تاریخی ونیز سوار گوندولا شوید و به تماشای ساختمان های باروک و کاخ های ونیز بنشینید . به نظرتان این شبیه یک رویا نیست ؟ اگر خوش شانس باشید ممکن است گوندولاران آواز بخواند و لذت سفرتان را بیشتر کند .

 • کجا سوار شویم : Tronchetto , the Piazzale Roma or the Rialto Bridge area
 • هزینه : برای ۴۰ دقیقه برای ۶ نفر تقریبا ۸۰ یورو . هر ۲۰ دقیقه بیشتر ۴۰ یورو اضافه می شود . ۷ بعد از ظهر به بعد : برای ۴۰ دقیقه برای ۶ نفر تقریبا ۱۰۰ یورو . ۵۰ یورو برای هر ۲۰ دقیقه بیشتر .

 

۳- در آلمان به اپرا بروید

6 تجربه تکرار نشدنی در سفر به اروپا

6 تجربه تکرار نشدنی در سفر به اروپا

آلمان خانه مشهورترین نوازندگان و آهنگسازان ، مانند موتزارت، بتهوون، وبر و ریچارد اشتراوس، است . این کشور یکی از بزرگترین نمایشهای اپرا را هر ساله میزبانی می کند .اجرای حماسی و شاهکارهای خوانندگان سراسر جهان خاطره ای فراموش نشدنی برایتان خواهد بود .

 • کجا برویم : جشنواره بادن-بادن ، اپرای ایالتی باواریا در مونیخ ، اپرای دویچه در برلین ، گاستیگ در مونیخ،  اپرای فرانکفورت و اپرا در هامبورگ
 • هزینه : تقریبا ۵۰ تا ۱۸۰ یورو .

 

۴- در سوئیس تور شکلات بروید

6 تجربه تکرار نشدنی در سفر به اروپا

6 تجربه تکرار نشدنی در سفر به اروپا

سوئیس خانه بهترین شکلات های جهان و بهترین مارک های شکلات بین المللی است. مغازه ها ، بوتیک ها و فروشگاه های شکلات فروشی زیادی در سوئیس وجود دارند که طعم های مختلف شکلات را خواهید چشید .  در سفر به سوئیس می توانید یک تور شکلات انتخاب کنید و به معروفترین کارگاه های شکلات سازی و کلاس ها بروید .

 • کجا برویم : The Maison Cailler in Broc
 • هزینه : ۱۲ فرانک برای بزرگسالان ، ۹ فرانک برای هر کودک

 

۵- در ایبیزا شبی خاطره انگیز داشته باشید 

6 تجربه تکرار نشدنی در سفر به اروپا

6 تجربه تکرار نشدنی در سفر به اروپا

شبی خاطره انگیز و پر جنب و جوش در ایبیزا ! ایبیزا به شب هایش شهرت دارد . جزیره ای با سواحل زیبا که موسیقی در تمام شب نواخته می شود و لحظاتی زیبا را برایتان رقم خواهد زد . بهترین زمان برای بازدید از ایبیزا ، تابستان است . در کلوب های شبانه روزی این جزیره دی جی های بزرگی از سراسر جهان اجرا می کنند .

 • کجا برویم : Amnesia, Eden, Ocean Beach, Benimussa Park, Ibiza Rocks Hotel, DC-10, Pacha, Heart and Lío
 • هزینه: در حدود ۳۰ تا ۶۰ یورو برای هر نفر .

 

۶- در کوه تیتلیس سوئیس سوار ماشین کابلی شوید 

6 تجربه تکرار نشدنی در سفر به اروپا

6 تجربه تکرار نشدنی در سفر به اروپا

کوه تیتلیس محبوب ترین جاذبه سوئیس است . این کوه بالاترین قله در مرکز سویس است . سوار ماشین کابلی شوید و ۳۶۰ درجه از دریاچه ها ، دره ها ، کوه های برفی و یخچال های طبیعی دیدن کنید . قله های کوه همیشه پوشیده از برف هستند . به جرات می توان گفت زیباترین منظره ها را در این کوه خواهید دید . بالاترین پل تعلیق در اروپا ، برای دوستداران ماجراجویی پیشنهاد می شود .

 • کجا برویم : انگلبرگ
 • هزینه : بلیط برای هر بزرگسال ۹۲ فرانک

 

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×