اروپا

۹ جاذبه برتر گردشگری در ورونا

۹ جاذبه برتر گردشگری در ورونا

ورونا در ۸۰ کیلومتری ونیز و دریای آدرباتیک واقع شده است. ورونا شهر هنر و معماری است. در ۸۹ سال قبل از میلاد، این شهر مستعمره رم شد و به یکی از شهرهای توسعه یافته ایتالیا تبدیل شد. در این شهر بناها و اماکن دیدنی بسیاری را خواهید دید. در ادامه ۹ جاذبه برتر گردشگری در ورونا را خواهید دید. اگر قصد دارید با تور ایتالیا و یا تور اروپا به ورونا سفر کنید ، دیدن این جاذبه ها را از دست ندهید.

۱- قلعه وکیو ورونا Castelvecchio

در انتهای the Corso Cavour قلعه وکیو قرار دارد. قلعه وکیو در سالهای ۱۳۵۴-۱۳۵۵ Scaligers توسط ساخته شده است. در این قلعه قرون وسطایی یک موزه قرار دارد که شامل آثار قرون ۱۵ و ۱۶ می باشد.

قلعه وکیو ورونا - Castelvecchio

قلعه وکیو ورونا – Castelvecchio

۲- سالن آمفی تئاتر روم Roman Amphitheater – Arena

تئاتر باستانی رم در ورونا، یکی از بزرگترین در نوع خود ، در زمان سلطنت دیوکلسین ، ساخته شده بود این آمفی تئاتر با ۴۴ ردیف صندلی و ۲۲،۰۰۰ نفر گنجایش دارد. طول آن ۱۵۲ متر، و ارتفاع آن ۳۲ متر است. در ژوئیه و اوت جشنواره اپرا معروف در این مکان برگزار می شود.

سالن آمفی تئاتر روم - Roman Amphitheater - Arena

سالن آمفی تئاتر روم – Roman Amphitheater – Arena

۳ کاسا دی جولیتا  Casa di Giuletta

ورونا در جهان برای تراژدی معروف شکسپیر ، رومئو و ژولیت ، شناخته شده است. کاسا دی جولیتا یک ساختمان متعلق به قرن ۱۳ است که گفته می شود محل اقامت ژولیت بوده است.

کاسا دی جولیتا - Casa di Giuletta

کاسا دی جولیتا – Casa di Giuletta

۴- سان زنو مگیوره San Zeno Maggiore

کلیسای سان زنو مگیوره کلیسایی بزرگ در وروناست که متعلق به قرون ۱۱ و ۱۲ می باشد. این کلیسا یکی از دیدنی های ایتالیا به شمار می رود.

سان زنو مگیوره - San Zeno Maggiore

سان زنو مگیوره – San Zeno Maggiore

۵- پیازا دل ارب Piazza delle Erbe

میدان دل ارب در ورونا یکی از زیباترین میدان های ایتالیاست. این میدان مربع ترین میدان در ایتالیا می باشد. این مکان دیدنی ایتالیا در حال حاضر بازار میوه و سبزی است. در شمال پیازا دل ارب یک چشمه با یک مجسمه سنگ مرمر در وسط آن قرار دارد.

پیازا دل ارب - Piazza delle Erbe

پیازا دل ارب – Piazza delle Erbe

۶مقبره Tombs of the Scaligers  Scaligers

کلیسای سانتا ماریا آنتیکا در قرن ۱۲th به پایان رسید.در مجاور آن مقبره Scaligers ساخته شد. در بالای درب کلیسا یک تابوت و یک کپی از مجسمه مربوط به اسب سواری گراند دلا اسکالا (Cangrande della Scala) قرار دارد.

مقبره Tombs of the Scaligers -  Scaligers

مقبره Tombs of the Scaligers – Scaligers

۷- پیازا دی سیگنوری و لاجیا دل کانسیگلیو Piazza dei Signori and Loggia del Consiglio

پیازا دی سیگنوری توسط کاخ هایی احاطه شده است و وسط آن مجسمه ای مربوط به سال ۱۸۶۵ که توسط دانته ساخته شده است، قرار دارد. پیازا دل کانسیگلو در سمت جنوب پیازا دی سیگنوری قرار دارد. Piazza Loggia del Consiglio یکی از بهترین ساختمان های اولیه رنسانس در ایتالیاست که در سالهای ۱۴۸۶-۱۴۹۳ توسط Fra Giocondo ساخته شده است.

پیازا دی سیگنوری و لاجیا دل کانسیگلیو - Piazza dei Signori and Loggia del Consiglio

پیازا دی سیگنوری و لاجیا دل کانسیگلیو – Piazza dei Signori and Loggia del Consiglio

۸- کلیسای جامع وروناCathedral

کلیسای جامع ورونا ، کلیسایی به سبک کلیساهای رومی است که در قرن ۱۲ ساخته شده است. شبستان این کلیسا متعلق به قرن ۱۵ می باشد. در مجاورت آن برج کلیسا قرار دارد که توسط Sammichele طراحی شد ولی تا سال ۱۹۲۷ تکمیل نشد.

کلیسای جامع ورونا - Cathedral

کلیسای جامع ورونا – Cathedral

۹- جیاردینو جیوستیGiardino Giusti

جیاردینو جیوستی یک باغ زیبا و چشمگیر در وروناست که مربوط به سال ۱۵۸۰ می باشد و یکی از جاهای دیدنی ایتالیا و از دیدنی های ورونا به شمار می رود.

جیاردینو جیوستی - Giardino Giusti

جیاردینو جیوستی – Giardino Giusti

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×